Marina przeczytała, że "ma za mały biust i jest za chuda". Zareagowała i wrzuciła zdjęcie w bikini

Marina zrobiła sobie krótką przerwę od mediów społecznościowych, która wynikała z niedawnej operacji usunięcia nowotworu. Artystka powróciła już do systematycznego publikowania w mediach społecznościowych. Na nowym wideo zapozowała w bikini i dodała znaczący opis.

Marina Łuczenko-Szczęsna ma za sobą trudne chwile. Artystka zdradziła niedawno na InstaStories, że problemy prywatne stara się rozwiązywać z dala od blasku fleszy. Przez ostatnie miesiące zmagała się z nowotworem i musiała przejść poważną operację. W tym trudnym czasie zrozumiała, na kogo może liczyć i co jest w życiu najważniejsze. Dodała nowe wideo, w który zareagowała na krytyczne komentarze dotyczące wyglądu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda zamieszkała w willi za cztery miliony! Wielki ogród i luksusowa łazienka to początek [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz wideo Marina ucina plotki o kryzysie w związku. U jej boku pojawił się mąż

Marina zareagowała na krytyczne komentarze dotyczące wyglądu: Za chuda, za mały biust

Marina cztery lata temu urodziła syna Liama. Artystka może pochwalić się nienaganną sylwetką, a mimo to dostaje krytyczne komentarze na temat figury. W najnowszym filmiku zapozowała w bikini. W opisie wyliczyła, jakie słowa przeczytała na swój temat i podkreśliła, że w pełni akceptuje to, jak wygląda. 

Bardzo często czytam obraźliwe komentarze na temat mojego wyglądu. Najczęściej, że mam figurę 12-letniego chłopca, że jestem za chuda, mam za mały biust, za małe wcięcie w talii itp. Każdy ma swoją wizję "piękna", to oczywiste. Ja siebie lubię na ten moment i bardzo dobrze się ze sobą czuję. Poczuj się dobrze we własnym ciele i nie słuchaj, co inni mają do powiedzenia na temat twojego wyglądu - napisała artystka.
 

W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu i wsparcia od fanów. 

Jest pani piękną kobietą i ludzie zwyczajnie tego pani zazdroszczą.
Moim zdaniem masz figurę idealną.
Wyglądasz obłędnie - czytamy.

Agnieszka Kaczorowska z córkamiAgnieszka Kaczorowska o wakacjach z dziećmi. Nie lukrowała rzeczywistości

Marina Łuczenko-Szczęsna z pewnością nie ma się czego wstydzić. Przy okazji zaapelowała do fanów, by starali się polubić siebie. 

Więcej o: