Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie. W tej fryzurze wygląda jak Ewa Demarczyk

Agnieszka Chylińska udostępniła na Instagramie fotografię, która wywołała spore poruszenie. Jedni stwierdzili, że w mrocznej odsłonie piosenkarka prezentuje się fantastycznie. Inni woleli jej bardziej szalony i ekscentryczny wizerunek. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu przypomina słynną piosenkarkę poezji śpiewanej - Ewę Demarczyk.

Agnieszka Chylińska uwielbia zaskakiwać fanów i pokazywać im swoje różne artystyczne wcielenia. Wokalistka od lat wzbudza kontrowersje niebanalnym stylem. Tym razem zdecydowała się pokazać w awangardowej czerni. Niektórzy stwierdzili, że nowa metamorfoza wizerunek, który zaprezentowała w piosence "Nie mogę Cię zapomnieć" z 2009 roku. Nam bliżej do stwierdzenia, że w nowym image'u wygląda jak "czarny anioł" polskiej piosenki. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Agnieszka Chylińska niczym "czarny anioł" polskiej piosenki. W tej stylizacji wygląda jak Ewa Demarczyk

Piosenkarka wie, jak zaskoczyć fanów spektakularną przemianą. Jakiś czas temu pokazała się w dość ekscentrycznej stylizacji na jesiennej ramówce stacji TVN. Niestety jej look nie zdał modowego egzaminu, o czym przeczytasz TUTAJ. Tym razem zdecydowała się na kolejną metamorfozę - pokazała się w mrocznej gotyckiej wersji. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym w czarnej fryzurze z grzywką prezentuje odmieniony wizerunek. 

 

Do tego ukryła pod grubą warstwą podkładu tatuaże na szyi i twarzy. Nie mogliśmy się oprzeć wrażeniu, że w czarnym total looku wygląda jak wokalistka poezji śpiewanej - Ewa Demarczyk.

Fani od razu zareagowali na jej nowy look. Pisali:

Taka inna, a jednak ta sama... - napisała internautka.

Inna dodała, że woli ją w szalonej wersji:

O kurcze, nieźle, ale muszę przyznać, że Aga w krótkich włosach i tatuażach na głowie 20 lat młodziej - podkreśliła.

Ciekawe, czy rockowa piosenkarka zaskoczy nas teraz zupełnie nową muzyką. Może jej zmiana wizerunku wiążę się z premierą nowej płyty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.