To ona zastąpi Annę Wendzikowską w "Dzień dobry TVN". Filmem zajmuje się od lat

Anna Wendzikowska pożegnała się już z programem "Dzień dobry TVN", w którym od lat zajmowała się tematyką filmową. Nie ustrzegła się jednak wielu rażących wpadek. Teraz poznaliśmy jej następczynię w śniadaniówce. To dziennikarka od dawna pasjonująca się kinem.

Anna Wendzikowska od niemal 15 lat była związana z porannym programem stacji TVN. W "Dzień dobry TVN" zajmowała się tematyką filmową. Przeprowadzała wiele wywiadów z hollywoodzkimi gwiazdami. Niestety nie ustrzegła się też wpadek, o których głośno było w sieci. Ostatnio okryła się złą sławą, gdy stwierdziła, że mężczyzna wzrostu Toma Cruise'a nie może być uznany za przystojnego. Teraz wiemy, kto będzie jej następczynią w śniadaniówce TVN. To osoba od dawna związana z filmem.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Anna Tatarska to prawdziwa pasjonatka kina. Teraz zastąpi Annę Wendzikowską w "Dzień dobry TVN"

Okazuje się, że rolę Anny Wendzikowskiej w "Dzień dobry TVN" przejmie teraz Anna Tatarska. To dziennikarka, która od wielu lat zajmuje się tematyką filmu i szeroko pojętej kultury. Współpracowała do tej pory z różnymi magazynami, radiostacjami i portalami internetowymi. 

Jestem niezmiernie szczęśliwa, mogąc dołączyć do tak wspaniałej ekipy, jaką jest redakcja "Dzień dobry TVN", współtworzona przez osoby, które od dawna podziwiam - powiedziała w rozmowie z Plejadą Anna Tatarska.
 

Anna Tatarska to z całą pewnością specjalistka w dziedzinie branży filmowej i wielka pasjonatka kina.

Filmem zajmuję się całe swoje zawodowe życie, fascynuje mnie, jak kino wchodzi w dialog z otaczającą nas rzeczywistością, to, ile można się od filmów i ich twórców nauczyć. Tymi historiami dzielę się od lat jako dziennikarka, od teraz też na ekranie - powiedziała Anna Tatarska.

Wiemy także, że w "Dzień dobry TVN" Annie Tatarskiej będzie towarzyszyć Kaja Klimek. To krytyczka filmowa, popkulturowa i tłumaczka, która od lat pojawiała się w mediach przy okazji komentowania oscarowych gal.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.