Tak wygląda dziś Justyna Majkowska z Ich Troje. Opublikowała urocze nagranie i miała do fanów ważną prośbę

Justyna Majkowska zaprosiła fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych na jubileuszowy koncert Ich Troje. Wokalistka miała też do nich małą prośbę.

W sobotę 13 sierpnia w Mrągowie odbędzie się jubileuszowy koncert Ich Troje. Zespół zaprezentuje się z okazji 25-lecia istnienia. Polsat, który będzie transmitować wydarzenie, zachęca widzów do włączenia telewizorów. Przekonuje, że na scenie pojawią się goście specjalni. Wśród nich będzie Justyna Majkowska. Legendarna wokalistka Ich Troje zaprosiła fanów na jubileuszowy koncert w niezwykle uroczy sposób. 

Zobacz wideo
Zobacz wideo Mandaryna o recitalu Dody i Michale Wiśniewskim jako mężu

Justyna Majkowska nie może doczekać się spotkania z fanami podczas koncertu Ich Troje

Justyna Majkowska za pośrednictwem InstaStories Michała Wiśniewskiego opublikowała krótki filmik. Wokalistka, z którą Ich Troje odnosiło największe sukcesy, wystosowała zaproszenie w imieniu całego zespołu.

Dobry wieczór. Mili państwo, zapraszam serdecznie w imieniu Ich Troje na jubileuszowy koncert. To będzie 25-lecie istnienia zespołu. Na pewno będę tam ja, fajni goście i super zabawa. Proszę, trzymajcie kciuki, żeby wszystko odpaliło. Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjechać do Mrągowa, to zasiadajcie przed telewizorami. Telewizja Polsat, godzina 20 - zachęcała.

Justyna MajkowskaJustyna Majkowska instagram.com/ m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa z Justyną w składzie nagrali cztery płyty, z czego dwie diamentowe. W 2003 roku grupa świetnie wypadła w konkursie Eurowizji i była w najlepszym momencie kariery. Wkrótce potem Majkowska odeszła jednak z zespołu, co było wielkim zaskoczeniem. Jacek Łągwa w rozmowie z Plejadą po latach zdradził przyczynę tej decyzji.

Justyna pokłóciła się z Michałem podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Poszło o jej chłopaka, który tańczył w naszym balecie i któremu podziękowaliśmy za współpracę. Nie pamiętam dokładnie, o co chodziło, ale Justyna uniosła się honorem i postanowiła odejść solidarnie ze swoim facetem - mówił.

Od dłuższego czasu mówi się, że stare niesnaski pomiędzy Justyną a Michałem zostały już zażegnane. Sobotni koncert będzie tego doskonałym potwierdzeniem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.