Grażyna Torbicka wyprowadziła się z Warszawy. Wszystko przez męża

Gdzie teraz mieszka Grażyna Torbicka? Niedawno media rozpisywały się o planowanej przeprowadzce dziennikarki, która miała razem z mężem porzucić stołeczny gwar i zaznać spokoju w śródleśnej rezydencji. Trop wiedzie do Otwocka.

Nieduży, skromny, ale bardzo przytulny bielony domek, kryty ciemną dachówką. Parter i poddasze. Całość otoczona drzewami. Nie każdy, widząc go, domyśli się, że to własność telewizyjnej gwiazdy. Okazałe dworki i pałacyki, które można niekiedy podejrzeć na instagramowym profilu prezenterki, stanowią oczywiście tło jej sesji zdjęciowych wykonywanych na potrzeby kolorowych magazynów, ale mogą zmylić oko patrzącego.

Prawdziwa cicha przystań państwa Torbickich stoi z dala od ciekawskich oczu. Jak podaje serwis Domekiogrodek.pl, według pierwotnego zamysłu była domkiem letniskowym, ale para wyremontowała nieruchomość tak, by można było mieszkać w niej przez cały rok.

Zobacz wideo Jaką kreację Grażyna Torbicka wybrała na festiwal w Cannes?

Adam Torbicki objął nowe stanowisko

Grażyna i Adam Torbiccy stanowią przykładne małżeństwo od ponad czterech dekad. Oboje są nadal bardzo aktywni zawodowo. Profesor Torbicki, lekarz specjalista o światowej renomie, przyjął posadę na oddziale kardiologii Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock. Prawdopodobnie był to jeden z powodów przeprowadzki.

 

Mówi się, że od wybuchu pandemii koronawirusa z małżonkami zamieszkała matka Grażyny Torbickiej, Krystyna Loska. Legenda telewizji miała od pewnego czasu zmagać się z problemami zdrowotnymi. W tym kontekście trudno się dziwić, że najbliżsi chcieli, by była tuż obok.

44-tysięczny Otwock to doskonały wybór dla chcących zaznać spokoju - choć położony zaledwie niecałe 25 km od Warszawy, stanowi znany ośrodek sanatoryjno-uzdrowiskowy.