Agnieszka Hyży napisała o macierzyństwie i pokazała wózek syna. Znamy cenę

Agnieszka Hyży odpowiedziała na serię pytań od fanów. Byli ciekawi, czy prezenterka odczuwa różnicę w wychowaniu Leona i Marty. Pochwaliła się też wózkiem młodszej z pociech.

Agnieszka i Grzegorz Hyży w listopadzie 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Informacje o ciąży przez długi czas utrzymywali w tajemnicy, a nagła wieść o narodzinach Leona zaskoczyła fanów. Wcześniej wychowywali wspólnie córkę z pierwszego małżeństwa prezenterki, Martę.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Agnieszka Hyży opowiedziała o macierzyństwie

Ostatnio Agnieszka Hyży zorganizowała Q&A, podczas którego nie mogło zabraknąć pytań związanych z macierzyństwem. Fani byli ciekawi, czy gwiazda Polsatu zdążyła odczuć różnice w wychowaniu syna i córki. Przyznała, że płeć raczej nie gra tutaj roli, ponieważ każde dziecko ma nieco inny temperament. Sama ma duże szczęście do spokojnych dzieci, które nie sprawiają kłopotów wychowawczych. Zakłada, że różnice będzie w stanie dostrzec, kiedy Leon podrośnie. 

Tu i teraz mogę przyznać, że miałam i mam wielkie szczęście do zdrowych, spokojnych, radosnych dzieci. Jedzą świetnie, śpią świetnie. Pozwalają widzieć więcej pozytywów macierzyństwa niż trudności, które są i będą. Nie lubię lukrowania w tym temacie. Ale nie będę dokładać pejoratywnych historii i odczuć do swojego doświadczenia, bo takowych mam bardzo niewiele - stwierdziła Agnieszka Hyży.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży pokazała wózek. Znamy cenę

Jedna z obserwatorek postanowiła zasięgnąć rady i podpytała Agnieszkę Hyży o dobrej jakości wózek. W jej przypadku sprawdził się model dwa w jednym. Przez pierwsze pół roku korzystała z opcji gondolki, a następnie zamieniła ją w spacerówkę. Za taki model trzeba zapłacić ok. 2600 złotych. 

Nam bardzo się sprawdził Everyday Kinderkraft. Gondolka służyła nam do blisko sześciu miesięcy, potem przeskoczyliśmy dość szybko na spacerówkę. Sprawdził nam się podczas podróży, łatwy w składaniu i rozkładaniu. Super duży pojemnik pod!

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży Instagram @agnieszka_hyzy

Zobacz też: Agnieszka Hyży nie lubi być nazywana macochą. "Jak słyszę to słowo, to..." Zdradziła, jak zwracają się do niej dzieci Grzegorza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.