Internauci miażdżą Dodę! Wystarczyło, że wyszła na scenę. "Brzmi to strasznie"

Doda wystąpiła podczas 13. edycji Miss Superinternational i wywołała burzę w Internecie. Poszło o śpiewanie z playbacku. "No to mamy drugą Mandarynę" - drwili.

15 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się 13. edycja konkursu Miss Supranational. Kilkadziesiąt kobiet z całego świata walczyło o koronę, ostatecznie zwyciężyła kandydatka z RPA, Lalela Mswane. Na miejscu nie zabrakło Dody, która uraczyła publiczność dwoma występami. 

Zobacz wideo Jaką szefową jest Doda?

Po godzinie 21 piosenkarka pojawiła się na scenie cała na różowo - w krótkiej, lateksowej sukience i butach na platformie. W stylizacji "na barbie" zaśpiewała "Fake Love" (nie śpiewała na żywo). Następnie udała się do garderoby i w kolejnej przerwie mogliśmy zobaczyć, jak w niebieskiej sukience z wycięciami i kwiecistymi aplikacjami wykonywała najnowszy singiel "Melodia ta" w wersji angielskiej. Wybór języka nie dziwi - konkurs transmitowany był w krajach na całym świecie. Szkoda natomiast, że Doda się nie popisała i nie zaprezentowała swojego prawdziwego talentu.

Internauci oburzeni występem Dody. Ruszała ustami, a i tak nie wyszło

Na facebookowym profilu Polsatu ukazały się nagrania z występów Dody. Wśród słów zachwytu wiernych fanów artystki znalazły się komentarze oburzonych internautów. Niektórzy drwili, bo Dorota Aqualiteja Rabczewska jedynie ruszała ustami, nie wydając przy tym z siebie dźwięku.

Z całą sympatią, ale coś tu nie pykło.
Playback na maksa. Porażka.
No to mamy drugą Mandarynę.
No nie za bardzo ten występ, ona jest bardzo sztywna - pisali internauci.

Doda zmiażdżona przez internautów po występie na Miss Superinternational 2022Doda zmiażdżona przez internautów po występie na Miss Superinternational 2022 Screen Facebook Polsat

 

Krytycznych wypowiedzi nie brakowało także pod ostatnim postem Dody. Internauci zauważyli, że gwiazda śpiewała z playbacku.

Po co tworzysz piosenki z tak wysokim autotunem, a potem nie umiesz ich zaśpiewać na żywo i musisz z playbacku? Brzmi to strasznie - czytamy w jednym z komentarzy.

Doda zmiażdżona przez internautów po występie na Miss Superinternational 2022Doda zmiażdżona przez internautów po występie na Miss Superinternational 2022 Screen Instagram Doda

Przyznamy szczerze, że trudno nie zgodzić się z opiniami wściekłych widzów. Doda nie mówiła, że jest chora, by faktycznie nie móc zaśpiewać na żywo. Zwłaszcza jeśli chodzi o premierowy wykon nowego singla.

Doda komentuje kreację Agaty Wdowiak

Tego wieczora Polskę reprezentowała Agata Wdowiak, która w 2021 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Zaprezentowała się w kreacji inspirowanej królewskimi szatami, która wzbudziła skrajne emocje. Jeszcze przed galą jednoznacznie skomentowała ją Doda. Wygląda na to, że długi, czerwony płaszcz i błyszczące body przypadły jej do gustu, ponieważ stwierdziła, że byłaby idealna na rozwód lub wywiadówkę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.