Małgorzata Socha świętuje 14. rocznicę ślubu. Pokazała męża. "Bez miłości? Nie u nas"

Małgorzata Socha rzadko publikuje rodzinne fotografie w mediach społecznościowych. Aktorka chroni prywatność bliskich. Z okazji 14. rocznicy ślubu z Krzysztofem Wiśniewskim pochwaliła się jednak romantycznym kadrem. Ten dzień spędzili tak, jak zapowiadała.

Małgorzata Socha poznała męża, gdy była jeszcze nastolatką. Aktora szczerze przyznała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Krzysztof Wiśniewski był wówczas ratownikiem i zawrócił gwieździe w głowie. Początki ich relacji nie należały do najłatwiejszych, gdyż musieli zmierzyć się z dzielącą ich odległością. Po 12 latach związku się pobrali. Ślub odbył się w 2008 roku i od tamtej pory tworzą zgrane małżeństwo, które na co dzień wychowuje dwie córki i syna. Socha pokazała na Instagramie, jak świętowała z mężem 14. rocznicę ślubu. Było romantycznie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy chronią życie prywatne i rzadko pokazują drugie połówki. Poznaj małżonków i partnerów polskich gwiazd

Zobacz wideo Małgorzata Socha o małżeństwie. Jak będzie świętować 14. rocznicę?

Małgorzata Socha świętuje 14. rocznicę ślubu z mężem: Kiedy to minęło?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski nie są medialną parą. Mężczyzna pracuje jako inżynier i niezbyt jest zainteresowany światem show-biznesu. Małżonkowie łączą pracę z macierzyństwem i dzielą się opieką nad dziećmi. Nie mają zbyt wiele czasu na randkowanie, dlatego celebrują takie chwile. Socha opublikowała dwa kadry na Instagramie, na których pokazała, jak wyglądała jej randka z mężem z okazji 14. rocznicy. Zakochani wybrali się do restauracji, a uśmiechy nie schodziły im z ust. 

ZOBACZ: Kim jest mąż Małgorzaty Sochy? Aktorka rzadko pokazuje Krzysztofa Wiśniewskiego. "Co wieczór robi mi striptiz"

Bez emocji? Bez miłości? Nie u nas! 14. rocznica ślubu. Świętujemy! Kiedy to minęło? - zastanawiała się aktorka.
 

Aktorka już jakiś czas temu w rozmowie z reporterem Plotka podzieliła się planami na rocznicę. Małżonkowie ten dzień spędzili bez szaleństw, za to w swoim towarzystwie: 

Jeśli chodzi o rocznicę, to na razie niczego nie planujemy. Każdy dzień jest wyjątkowy. (...) Bardzo ważne, by móc ze sobą wyjść i zrobić coś razem tylko we dwoje, więc lubimy randkować. Nie są to częste wypady, dlatego są wyjątkowo ważne i ich pilnujemy, więc być może będzie to właśnie taki wieczór - powiedziała.

W sekcji komentarzy posypały się życzenia miłości na kolejne lata. 

Kochamy was - napisała Natalia Kukulska.
I kolejnych wspólnych lat w szczęściu i miłości.
Super! Świetny staż - czytamy.

Coldplay w WarszawieColdplay wykonał piosenkę Czesława Niemena! Fani oniemieli. "On śpiewa po polsku!"

My również dołączamy się do tych życzeń. Związek z takim stażem jest godny pozazdroszczenia. Sekretem aktorki na udaną relację są kompromisy i szczera rozmowa. Więcej zdjęć Małgorzaty Sochy z mężem w galerii na górze strony. 

Więcej o: