Izabella Scorupco wrzuciła zdjęcie męża. Internautki nie mogą się napatrzeć. "Co za przystojniak"

Izabella Scorupco wrzuciła do sieci zdjęcie partnera, Karla Rosengrena. Widać, że biznesmen, który zakochał się w Polce, jest bardzo przystojnym mężczyzną. "Człowiek legenda" - napisała aktorka.

Izabella Scorupco jest jedną z niewielu Polek, której udało się zrobić zawrotną karierę za granicą. Gwiazda zagrała dziewczynę Bonda w "Golden Eye". Aktorka jednak w pewnym momencie poczuła, że chce skupić się na życiu rodzinnym, a nie karierze aktorskiej. Scorupco ma córkę Julię ze związku z Mariuszem Czerkawskim, która niedawno skończyła 24 lata. Ma też syna Kubę, którego ojcem jest specjalista branży PR Jeffrey Raymond. Po dwóch nieudanych małżeństwach aktorka związała się z biznesmenem, Karlem Rosengrenem. Kobieta postanowiła pochwalić się w social mediach zdjęciem ukochanego z okazji jego urodzin. 

Zobacz wideo Izabella Scorupco spadła ze sceny

Izabella Scorupco pokazała partnera

Aktorka po dwóch małżeństwach nie zwątpiła w miłość i postanowiła, że jeszcze raz wyjdzie za mąż. W 2019 roku Izabella Scorupco wzięła ślub ze szwedzkim biznesmenem Karlem Rosengrenem. Gwiazda często udostępnia w mediach społecznościowych rodzinne kadry. Tak było i tym razem. Scorupco dodała fotografię z partnerem z okazji jego urodzin. Pod wpisem zamieściła poruszający opis.

Człowiek legenda. Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków - napisała.
 

Pod fotografią uaktywnili się internauci w komentarzach, życząc mężczyźnie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Pisali:

Co za przystojniak! Jesteś jak wino - im starszy tym lepszy.
Wszystkiego najlepszego, stary. Jesteś wspaniałym człowiekiem.

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.