Syn Roberta Janowskiego wziął drugi ślub. Mama pana młodego pochwaliła się zdjęciami

Kilka dni temu odbył się ślub syna Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej. Zdjęciami z tego wyjątkowego dnia pochwaliła się mama pana młodego.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Makary Janowski stanął po raz drugi na ślubnym kobiercu. Poprzednio był mężem Moniki Borzym, wokalistki jazzowej. Poznali się w czasie studiów w Los Angeles, a pobrali w 2010 roku. Jednak po pięciu latach wspólnego życia podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz syn prezentera telewizyjnego i pisarki znalazł szczęście u boku Martyny Poros.

Zobacz wideo Małgorzata Leitner o ślubie Karoliny Pisarek. Sprzedała swoje życie?

Syn Roberta Janowskiego wziął ślub

O tym, że Makary Janowski i Martyna Poros są już małżeństwem poinformowała dumna mama pana młodego. W opublikowanym na Instagramie poście Katarzyna Kalicińska napisała, że ceremonia odbyła się w ubiegły weekend.

Dzisiaj w obecności najbliższych sobie ludzi Martyna i Makary powiedzieli TAK! Sto lat młodej parze. Znacie jakieś nowe kawały o teściowej?

Do wpisu dodała również zdjęcia, na których pozuje jej syn wraz z małżonką.

 

Pod postem posypały się gratulacje zarówno od internautów, jak i od wielu znanych osób.

Ucałuj Makarego i jego piękną żonę ode mnie, córki mej i koleżanek jej. Dzisiaj zatańczymy naprawdę na ostro we Wrocławiu - napisała Ilona Ostrowska.

Gratulacje złożyła także Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Makary Janowski oświadczył się Martynie Poros 4 sierpnia 2019 roku. Wówczas również szczęśliwą wiadomością pochwaliła się w mediach społecznościowych jego mama.

No i stało się! Synek oświadczył się. Oboje mądrzy, dobrzy i piękni. Piszę to absolutnie obiektywnie - napisała Katarzyna Kalicińska.

My również przyłączamy się do ślubnych gratulacji i życzymy im dużo szczęścia.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA