Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są w trakcie przeprowadzki. Spójrzcie tylko na ich garaż. "Odgruzowujemy"

W życiu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora szykują się zmiany. Małżeństwo zamierza przeprowadzić się do nowego mieszkania. Nie jest to jednak takie proste, jakby się mogło wydawać.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Już niebawem Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska opuszczą piękny dom na warszawskim Wilanowie i zamieszkają w luksusowym apartamencie na Pradze. Zanim jednak nastąpi ten dzień, muszą między innymi posegregować wszystkie rzeczy, które do tej pory trzymali w garażu. Nie przypuszczali, że będzie to aż taki duży problem.

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor szykują się do przeprowadzki. Pokazali, jak mają zagracony garaż

Korzystając z długiego weekendu, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali się za porządki w garażu. W opublikowanym na Instagramie poście aktorka pożaliła się, że jest to dla nich nie lada wyzwanie, ponieważ przez ponad 15 lat zdążyło się tam nagromadzić sporo rzeczy.

No to się zaczęło - odgruzowujemy garaż przed przeprowadzką! Ile to człowiek zgromadził przez ponad 15 lat mieszkania w jednym miejscu?! - czytamy na instagramowym profilu Koroniewskiej.
 

Pod postem znalazło się dużo różnych komentarzy. W odpowiedzi na jeden z nich Koroniewska przyznała, że w garażu nigdy nie zaparkowali samochodu. Jak widać na powyższym zdjęciu, zamiast tego składowali tam wszystko, co może się kiedyś przydać.

Czy garaż służył kiedykolwiek jako dom dla auta? - zapytała jedna z internautek.
Nigdy - opowiedziała aktorka.

Informacja o tym, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor planują przeprowadzkę, pojawiła się w 2021 roku. Wówczas również wyjaśnili, dlaczego podjęli decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Przeprowadzamy się do miasta. Mamy dość obrzeży i korków po dwie, trzy godziny dziennie. Wszyscy się przeprowadzają do domów, a my na odwrót - do mieszkania. Ogród? Nigdy więcej. I tak wychodzimy z domu. Weekendy często w pracy. A dom to jedna wielka praca sama w sobie - powiedziała aktorka w opublikowanej na Instagramie relacji.

Życzymy zatem powodzenia w przeprowadzce.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzają sięKoroniewska i Dowbor planują kolejny remont i przeprowadzkę

Więcej o: