Maja Hyży zorganizowała baby shower w Łazienkach Królewskich. Było tipi i... każdy mógł się wprosić!

Maja Hyży podzieliła się z obserwatorami relacją z baby shower. Postawiła na bajkową scenerię i piknik na świeżym powietrzu. Wszystkie elementy dekoracji były utrzymane w pastelowych kolorach i w boho stylu.

Więcej informacji i ciekawostek z życia znanych i lubianych znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Maja Hyży podzieliła się z fanami, jak świętuje ostatnie chwile przed narodzinami dziecka. Zorganizowała bajkowe baby shower, na które zaprosiła bliskich przyjaciół, rodzinę i znajomych. Pojawiły się m.in. Agnieszka Mrozińska z mężem, czy Kamila Kamińska. Zdjęcia, które wrzuciła do sieci Maja Hyży, rozczulają od samego patrzenia.

Zobacz wideo Maja Hyży zdradziła płeć dziecka. "Już wiemy, co będzie"

Ewa WachowiczDom Ewy Wachowicz powstał w cztery miesiące! Widoki i przytulne wnętrza robią wrażenie

Maja Hyży świętuje z bliskim baby shower. Boho piknik na świeżym powietrzu wygląda jak z bajki

Wokalistka zaskoczyła wszystkich, gdy podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" poinformowała, że jej rodzina znów się powiększy. Warto wspomnieć, że Maja Hyży z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym ma synów: Wiktora i Alexandra. Aktualnie piosenkarka jest związana z Konradem Kozakiem, z którym wychowuje też córkę Antoninę. Wkrótce para powita na świecie kolejne dziecko. Kilka tygodni przed porodem postanowiła zorganizować baby shower.

Maja HyżyMaja Hyży Instagram / Maja Hyży screen

Impreza odbyła się w Łazienkach Królewskich naprzeciwko luksusowej "Restauracji Belvedere", w której za wiosenną sałatkę z tuńczykiem trzeba zapłacić aż 78 złotych. Luksusową scenerię piknikowego baby shower dopełniały różowo-pastelowe koce w kwiaty oraz stoły bogato zastawione jedzeniem i kwiatami. Widać po Mai, że spędziła z bliskimi bardzo radosne chwile, o czym mogą świadczyć liczne relacje, które udostępniła w mediach społecznościowych.

Maja HyżyMaja Hyży Instagram / Maja Hyży screen

Na jednej z nich zapozowała z bukietem różowych piwonii, które idealnie wpisywały się w wystrój baby shower.

Więcej o: