Z kim Małgorzata Rozenek poszłaby na wino? Z okazji 15. urodzin gwiazdy zdradziły Plotkowi kilka tajemnic

Jaką najdziwniejszą plotkę usłyszały na swój temat i kogo z show-biznesu zabrałaby na kawę? Zadaliśmy te i inne pytania kilku polskim gwiazdom, a niektóre odpowiedzi przeszły nasze naśmielsze oczekiwania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

15 lat temu, gdy na stronie Plotka pojawiały się pierwsze artykuły, polski show-biznes wyglądał nieco inaczej. Z racji tego, że obchodzimy nasz jubileusz, przez cały maj publikowaliśmy wspominkowe artykuły, przypominaliśmy, jak w 2007 roku wyglądały rodzime gwiazdy, co śledziliśmy wtedy w telewizji i o czym rozpisywały się wówczas media. Z okazji naszych urodzin przepytaliśmy też kilka gwiazd o ich obecne doświadczenia z życiem w blasku fleszy. Odpowiedzi nie zawiodły!

Zobacz wideo Plotek przepytuje gwiazdy

'You Can Dance' 'Jak oni śpiewają'Przedstawiamy programy telewizyjne, które 15 lat temu były hitami polskiej telewizji

Gwiazdy odpowiadają na pytania Plotka

Nieprawdziwe plotki na swój temat gwiazdy słyszą niestety notorycznie. Jaki był najdziwniejszy zmyślony news, który rzekomo ich dotyczył? Agnieszce Kaczorowskiej i Wersow kilkukrotnie "wmawiano", że są w ciąży, a Małgorzata Rozenek usłyszała, że jeździ rowerem, bo straciła prawo jazdy.

A ja po prostu szykowałam formę na obóz - skomentowała celebrytka.

Anna Karwan usłyszała z kolei, że to dzięki jej koncertowi Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są dziś małżeństwem.

Najdziwniejszą plotką jest to, że poznałam Kubę Badacha i Aleksandrę Kwaśniewską na swoim koncercie i później okazało się, że dzięki temu wzięli ze sobą ślub - opowiedziała wokalistka.

Zapytaliśmy również gwiazdy, z kim z polskiego show-biznesu poszłyby na kawę, a z kim na wino. Małgorzata Rozenek bez wahania przyznała, że na wino udałaby się z Beatą Kozidrak. Niezwykle rozchwytywany jest za to Krzysztof Ibisz - z nim na kawę poszłaby Paulina Sykut-Jeżyna oraz Magda Karwacka z "Love Island".

Anna Mucha i Doda w 2007 rokuMucha miała fryzurę "na garnek", a Urbańska przesadzała z samoopalaczem

Z czego jeszcze zwierzyły nam się gwiazdy? Sprawdź wideo na górze strony.

Więcej o: