Paulina Krupińska na zdjęciach z wybiegu. Wyglądała bosko. Dlaczego więc przerwała karierę? Wyliczyła powody

Paulina Krupińska wspomina czasy, gdy robiła karierę w modelingu. Gwiazda opublikowała swoje zdjęcia z pokazu mody sprzed lat.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Paulina Krupińska kilka lat temu udzieliła wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedziała, dlaczego zrezygnowała z modelingu. Mówiła wtedy o wyjątkowo wyczerpującej pracy i ciemnych stronach tego biznesu. Teraz gwiazda wróciła pamięcią do czasów, gdy występowała na pokazach mody

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Joanna Kulig Kulig w Cannes. Aktorka odcisnęła dłonie w Alei Sław! "Ty nasza dumo narodowa!"

Paulina Krupińska pokazuje swoje zdjęcia z pokazów mody sprzed lat

Paulina Krupińska pracę w modelingu rozpoczęła, gdy miała zaledwie 16 lat. Gwiazda odnosiła w tym zawodzie wielkie sukcesy, jednak w pewnym momencie zdecydowała się zakończyć karierę. Teraz wróciła pamięcią do dawnych czasów i opublikowała na InstaStories swoje zdjęcia z wybiegu. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska instagram.com/ pkrupinska

Na fotografii miss Polski z 2012 roku ubrana jest w długą srebrna suknię, której projektantem jest Tony Ward. Kreacja charakteryzuje się długim rozcięciem na nodze. Stylizację uzupełniają szpilki z odkrytymi palcami.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska instagram.com/ pkrupinska

Paulina Krupińska we wspomnianej rozmowie z "Vivą" powiedziała, że zrezygnowała z kariery modelki ze względu na ciągłe wyrzeczenia, jakie ta praca ze sobą niesie. 

Najgorsza jest samotność. Miesiącami nie widywałam się z rodziną i przyjaciółmi – nie chodziłam na śluby, przyjęcia, urodziny, bo musiałam być zawsze dostępna dla agencji. Trudno się też przyzwyczaić do takiego tempa życia, w którym latasz po 120 razy rocznie i nie wiesz, w jakim miejscu znajdziesz się następnego dnia.

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz o sekrecie wiecznej młodości. Zdradził swój "patent"

Więcej o: