Viki Gabor pokazała zdjęcie z siostrą. Dzielą je cztery lata różnicy. Podobne do siebie?

Na profilu w mediach społecznościowych Viki Gabor pojawiło się zdjęcie z jej starszą siostrą. Melisa jest cztery lata starsza od młodej wokalistki. Wyglądają na rodzeństwo?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Sławę i wierne grono fanów zdobyła za sprawą udziału w programie "The Voice Kids", a także wygranej w konkursie Eurowizja Junior. Od tego czasu niespełna 15-letnia obecnie piosenkarka prężnie rozwija swoją karierę, grając koncerty i występując w mediach.

Viki gaborViki Gabor w "codziennej stylizacji". Nie wszystkim się spodobało

Aktywnie prowadzi również konta w mediach społecznościowych, za pomocą których kontaktuje się z fanami. Wśród ostatnio opublikowanych przez nią treści znalazło się zdjęcie z siostrą, która w czwartek obchodziła swoje urodziny.

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Siostra Viki Gabor świętowała urodziny. Z tej okazji piosenkarka opublikowała ich wspólne zdjęcie

Na Instagramie Viki Gabor udało się zgromadzić ponad 741 tysięcy obserwujących ją osób. Dzieli się z nimi efektami sesji zdjęciowych, informacjami na temat realizowanych projektów i codziennymi ujęciami. Tym razem na profilu młodej wokalistki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją starszą siostrą Melisą.

Melisa i Viki GaborMelisa i Viki Gabor Instagram @vikigaborofficial


Między dziewczynami są cztery lata różnicy. Łączy je pasja do muzyki - Melisa również zajmuje się komponowaniem piosenek. Podczas pandemii wraz z Viki stworzyły utwór "Still Standingm". Z okazji 19-stych urodzin siostry, zwyciężczyni Eurowizji Junior opublikowała wspólne zdjęcie wraz z podpisem, w którym życzy siostrze wszystkiego najlepszego.

Viki GaborWiktory 2022. Viki Gabor wykonała cover 2 plus 1. Internauci bezlitośni. "Katastrofa!"

Trudno nie zauważyć, że różnica wieku jest praktycznie niezauważalna. Jednocześnie obie dziewczyny podkreślały wielokrotnie, że mają bardzo dobre relacje i kibicują sobie nawzajem. 

Więcej o: