Brat Jessiki Mercedes ma powód do świętowania. Jest wolny od używek od prawie 100 dni

Justin Kirschner trwa w postanowieniu i jest trzeźwy od prawie 100 dni. Podzielił się wrażeniami.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Justin Kirschner jest bratem jednej z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Podobnie do siostry chętnie udziela się w mediach społecznościowych, jednak swój kontent opiera głównie na gotowaniu

Zobacz wideo Jessica Mercedes narzeka na jedzenie na Majorce

Janice Dickinson i Heidi MontagKhloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra

Brat Jessiki Mercedes świętuje 100 dni trzeźwości

Choć brat Jessiki Mercedes nie ma aż tak pokaźnego grona fanów, pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Ostatnio podzielił się ważną wiadomością. Okazuje się, że trwa w postanowieniu i już za kilka dni będzie mógł celebrować 100 dni wolności od używek. Chciałby wrócić do uczucia niewinności, które towarzyszyło mu za dziecka i w pełni cieszyć się życiem.

Siedem dni i mogę celebrować 100 dni trzeźwości od alkoholu, aż po zioło. Niesamowite uczucie być w takim stanie świadomości. Chcę wrócić do uczucia czystości i niewinności, które ma się jako dziecko. I wysokiej energii życie pełne pasji, radości i motywacji, by żyć w zgodzie z duchem siły i mocy! - relacjonował z radością Justin Kirschner.

Justin Kirschner jest podekscytowany zmianą, jaka zachodzi w jego życiu. Z dnia na dzień czuje się coraz silniejszy i czeka na powrót do pełni sił.

Już jest niesamowita klarowność misji i wizji. Ale myślę, że z każdym dniem może być tylko lepiej. Kirschner powróci silniejszy niż kiedykolwiek w swoim życiu - dodał.

Jessica MercedesJessica Mercedes afirmacją dba o... emeryturę. Na starość zostanie "babcią z pudlami"

Justin Kirschner bierze czynny udział w rozwijaniu kariery swojej siostry. Z jego Instagrama możemy się dowiedzieć, że jest wizjonerem marki odzieżowej Jessiki Mercedes. Ponadto rodzeństwo spędza ze sobą mnóstwo czasu i chętnie razem podróżuje.  

Więcej o: