Sportowa Julia Wieniawa na działce. Pełen luz! Zapozowała z bratem Nikodema Rozbickiego. Jego nie widujemy często

Julia Wieniawa spędziła weekend majowy na działce. Zdjęciami z wyjazdu podzieliła się w mediach społecznościowych. Na jednej z fotografii zapozowała ze starszym bratem Nikodema Rozbickiego, Bartoszem. Podobni?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Julia Wieniawa z pewnością nie może narzekać na brak wrażeń. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia nie tylko stale angażuje się w nowe projekty, ale także każdą wolną chwilę stara się spędzać na zwiedzaniu świata. Po wakacjach w towarzystwie mamy na Bali oraz wyjeździe z Nikodemem Rozbickim na Malediwy przyszedł czas na odrobinę lokalnych przyjemności. Majówkę Julka postanowiła wiec spędzić z bliskimi na działce, urokami wypoczynku dzieląc się na Instagramie. Na jednym ze zdjęć zapozowała ze starszym bratem ukochanego, Bartoszem Rozbickim.

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa pokazała, jak spędza weekend majowy

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa od ponad półtora roku tworzą zgraną parę. Wygląda na to, że młoda aktorka pozostaje w dobrych relacjach również z rodziną ukochanego. Na Instagramie podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z majówkowego wypadu na działkę. Na fotografiach widzimy Julkę ze swoim psem, a także kadr, do którego zapozowała wraz ze starszym bratem Nikodema, Bartoszem. Celebrytka ubrana jest w bluzę z polaru sportowej marki. Zdjęcie opatrzyła zaś podpisem:

Ze szwagrem na działeczce.

Julia Wieniawa, Bartosz RozbickiJulia Wieniawa, Bartosz Rozbicki Instagram @juliawieniawa

Aktor jest jednym z trójki rodzeństwa. Jego młodszego brata Tymoteusza mogliśmy zobaczyć w teledysku do piosenki "Let Me Go" Kamila Zawiślaka, tworzącego pod pseudonimem Wishlake, w którym wspólnie wystąpili. Najstarszy Bartek ewidentnie stroni od show-biznesu, a fotka w sieci z Wieniawą to wyjątek.

 

Podobny do Nikodema?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.