Dominika Tajner znalazła miłość w objęciach boksera. "To facet z krwi i kości, który wie, jak zadbać o kobietę"

Dominika Tajner znalazła nową miłość. Celebrytka nie zdradziła imienia partnera, ale powiedziała, że jest bokserem. Wyznała też, że zamierza z nim spędzić resztę życia.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dominika Tajner w 2012 roku po raz drugi wyszła za mąż. Jej wybrankiem był Michał Wiśniewski. Małżeństwo wytrzymało siedem lat i w 2019 roku kobieta poinformowała, że muzyk złożył papiery rozwodowe. Piosenkarz znalazł już nową miłość i ożenił się z Polą Wiśniewską. Dominika również ma u swojego boku drugą połówkę. Związała się ze znanym bokserem, o czym właśnie opowiedziała tygodnikowi "Na żywo".

Zobacz wideo Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała, że przeszła operację piersi

Dominika Tajner znalazła miłość w objęciach boksera

Dominka Tajner miała kilku partnerów, odkąd rozstała się z Michałem Wiśniewskim. Była związana z Cypryjczykiem o imieniu Demetris, a potem z Adamem Witkow, z którym rozstała się w lutym. Teraz kobieta wyznała w rozmowie z "Na żywo", że odnalazła prawdziwą miłość. Nie chciała dużo opowiadać, ale zdradziła, że jej nowy partner jest bokserem.

Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów, chcemy jechać na egzotyczne wakacje.

Podejrzewamy, że Dominika miłość odnalazła w ramionach Mariusza Wacha, z którym wzięła udział w publicznym gotowaniu dla uchodźców z Ukrainy. Mężczyzna jest uznanym bokserem, który w swojej karierze zdobył prestiżowy pas WBC International w wadze ciężkiej. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.