Agnieszka Kotońska wrzuciła zdjęcia sprzed lat. Teraz dopiero widać, jak się zmieniła. "Częstym gościem byłam przy lodówce"

Agnieszka Kotońska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zostały wykonane kilka lat temu. Celebrytka wróciła wspomnieniami do przeszłości i zdradziła, że zmianie uległ nie tylko jej wygląd, ale również styl życia.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Popularność Agnieszce Kotońskiej przyniósł udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowany na kanale TTV. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za ogromne poczucie humoru oraz trafne i szczere komentarze. Od momentu emisji pierwszego odcinka celebrytka przeszła ogromną metamorfozę. Obecnie jej odmieniona sylwetka przyciąga wzrok i inspiruje fanów do zmiany stylu życia.

Khloe Kardashian, Ewa MingeUnikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcia sprzed lat: Byłam częstym gościem przy lodówce

Agnieszka Kotońska jest jedną z tych osób, których wygląd diametralnie zmienił się na przestrzeni lat. Patrząc na kadry z pierwszych odcinków popularnego show, trudno ją wręcz rozpoznać. Jak sama przyznała w opublikowanym na Instagramie wpisie, włożyła bardzo dużo pracy w to, aby nareszcie poczuć się szczęśliwą we własnym ciele.

Cztery lata temu bym nawet na taki kombinezon nie spojrzała w sklepie. Więc jeśli ktoś z was wciąż wątpi, to chciałabym tylko potwierdzić, że chcieć to móc. Włożyłam w swoją przemianę bardzo dużo pracy - zdradziła na początku wpisu.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Screen: Instagram/@agnieszkakotonska

Dalej przyznała, że zmiany w wyglądzie to tylko jeden z elementów długiej i ciężkiej pracy. Kotońska jest przede wszystkim dumna z tego, że udało jej się wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i sporo aktywności fizycznej.

Kiedyś częstym gościem byłam przy lodówce, dzisiaj spotkać mnie można na spacerze, biegam, ćwiczę, jeżdżę na rowerze i zdrowo się odżywiam. Mój nowy styl życia dodał mi skrzydeł, a ja jestem szczęśliwa!

Na koniec zwróciła się bezpośrednio do fanów z dawką motywacyjnych słów. 

Kochani, do lata zostało nam jeszcze troszeczkę czasu i tylko od ciebie zależy, czy na plaży będziesz w ręczniku czy w pięknym stroju kąpielowym. Trzymam za was kciuki! Walcz! Walczę razem z tobą - napisała na instagramowym profilu.

Do wpisu dodała archiwalne zdjęć. Dla porównania udostępniła również aktualną fotografię, która pokazuje zmiany, jakie zaszły w jej wyglądzie.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Screen: Instagram/@agnieszkakotonska

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Dawniej cechami charakterystycznymi Agnieszki Kotońskiej były kolorowe stylizacje, długie blond włosy i mocny makijaż.

Agnieszka Kotońska z 'Googlebox' pokazała zdjęcia ze ślubuAgnieszka Kotońska z 'Googlebox' pokazała zdjęcia ze ślubu fot.Instagram/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska z 'Googlebox' pokazała zdjęcia ze ślubuAgnieszka Kotońska z 'Googlebox' pokazała zdjęcia ze ślubu fot.Instagram/agnieszkakotonska

Obecnie po "dawnej" Agnieszce nie ma śladu. Celebrytka schudła blisko 30 kilogramów i całkowicie zmieniła styl. Częściej sięga po bardziej stonowane i eleganckie stylizacje.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Screen: Instagram/@agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska wspomina brak wsparcia ze strony fanów w drodze do wymarzonej sylwetkiAgnieszka Kotońska wspomina brak wsparcia ze strony fanów w drodze do wymarzonej sylwetki Screen Instagram: @agnieszkakotonska

Więcej zdjęć Agnieszki Kotońskiej znajdziesz w naszej galerii, która znajduje się powyżej artykułu. 

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo stracił syna. Wyciekły nowe informacje. Zmieniono miejsce porodu

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: