Iga Lis zaskoczyła i wrzuciła zdjęcie z Taco. To pierwsze takie ujęcia. "Jesteście śliczni"

Iga Lis udostępniła zdjęcie, na którym widać ją u boku Taco Hemingwaya. Post wzbudził sensację. Córka Kingi Rusin rzadko dzieli się skrwakami ze swojego prywatnego życia.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Iga Lis nie jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie od czasu do czasu publikuje zdjęcia z podróży. Jednak prawie nigdy nie dzieli się z internautami skrawkami ze swojego życia prywatnego. Teraz córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin zrobiła wyjątek i udostępniła fotografię, na której widzimy ją u boku ukochanego Taco Hemingwaya.

Zobacz wideo Kinga Rusin mówi o tajnikach swojej sylwetki:

Iga Lis pokazała zdjęcie z Taco Hemingwayem

Związek Igi Lis z popularnym raperem od początku cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Jednak Taco niechętnie udziela wywiadów i prawie nigdy nie mówi o życiu prywatnym. Wyjątkiem są jego utwory. Córka Tomasza Lisa również o uczuciach nie chce opowiadać prasie. Dlatego też każde wspólne zdjęcie pary wywołuje sporo emocji. Teraz Iga opublikowała kilka kadrów, na jednym z nich widać, jak siedzi obok ukochanego na murku przed sklepem.

 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci nie kryli swojego podekscytowania niecodziennym zdjęciem.

Ale cudne zdjęcia!
Wow Filip jest na fotografii.
Jesteście śliczni. Super fota.

Iga Lis jest w związku z Taco od 2018 roku. Przypomnijmy, że jakiś czas temu media głośno spekulowały, że para przechodzi poważny kryzys. Pojawiły się plotki, że raper zdradził swoją dziewczynę. Jednak niedługo później mężczyzna wyznał Idze na Instagramie miłość, dając do zrozumienia, że w jego związku wszystko zmierza w dobrym kierunku. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.