Zofia Zborowska pozuje w bikini. Fanka: Masz lepszy brzuch po porodzie niż ja bez ciąży

Zofia Zborowska odwiedziła siostrę w Brazylii. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z plaży. Jej sylwetka zachwyciła fanów.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zofia Zborowska osiem miesięcy temu została mamą Nadziei. Aktorka dzielnie walczyła, aby wrócić do formy po ciąży. Na Instagramie relacjonowała kolejne etapy i motywowała inne kobiety swoimi efektami. Często mogliśmy oglądać na InstaStories, jak gwiazda wylewa siódme poty podczas biegania, pilatesu czy ćwiczeń z Anną Lewandowską. Obecnie Zborowska wyjechała z córką do Brazylii. Odwiedza siostrę Hannę, która mieszka tam od wielu lat. Na Instagramie pochwaliła się efektami ciężkiej pracy nad sylwetką. Fani od razu zauważyli ogromną metamorfozę aktorki.

Zobacz wideo Zofia Zborowska zdradza, ile schudła po ciąży. Wystarczyła zmiana kilku nawyków

Zofia Zborowska zachwyca w bikini po porodzie

Aktorka wielokrotnie powtarzała na Instagramie, że po porodzie nie przeszła na dietę. Stara się jeść mniej i zdrowo, a także intensywnie ćwiczy. Jak widać na załączonym obrazku, taka taktyka się sprawdza, ponieważ Zborowska chudnie w oczach, a po ciążowych kilogramach nie ma już śladu. Aktorka opublikowała piękne zdjęcia z Nadzieją na rękach z brazylijskiej plaży. Ma na sobie wzorzyste bikini i plażową narzutkę. Wzrok przykuwa jednak nienaganna sylwetka i płaski brzuch. 

Jest po prostu tak łatwo, gdy cały świat mieści się w twoich ramionach. Czy naprawdę musimy zwracać uwagę na alarm? Obudź się powoli. Obudź się powoli - słowa piosenki Johna Johnsona.
 

Obserwatorki od razu zauważyły ogromną zmianę w wyglądzie aktorki. Zachwytom nie było końca. Jedna z fanek przyznała, że Zborowska ma lepszy brzuch od niej, choć jest po ciąży.

Masz lepszy brzuch po ciąży niż ja bez ciąży.

Aktorka odpowiedziała:

Dziękuję. Uczę się go lubić na nowo.

Kolejne komentarze również były pochlebne.

Super forma, aż się zmotywowałam do ćwiczeń.
Cudownie patrzeć na naturalną mamę, bez retuszu, bez kreowania. Kobieta jest piękna w swojej naturalności i prawdziwości.

Pod komentarzem dotyczącym rozstępów na brzuchu, aktorka napisała:

Ja mam rozstępy i się ich nie wstydzę.

Zofia ZborowskaZborowska odsłoniła brzuch i porównała dwa zdjęcia. Dzieli je 21 dni, a różnica ogromna

Kobiety pokochały aktorkę za szczerość, dystans do siebie i naturalność. Takimi zdjęciami i komentarzami Zborowska udowadnia, że nie można jej nie lubić.

Więcej o: