Zagrała siostrę Magdę w "Daleko od noszy". Później zniknęła z show-biznesu. Czym dziś zajmuje się Magdalena Mazur?

Magdalena Mazur zdobyła rozpoznawalność dzięki roli atrakcyjnej pielęgniarki w serialu "Daleko od noszy". Kilka lat temu zniknęła jednak z ekranów. Co robi dziś?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna w seksownej sukience. Fani: "jak Emily Ratajkowski". Wiemy, ile za nią zapłaciła

Magdalena Mazur przez wiele lat grała role epizodyczne w polskich filmach i serialach. Występowała też w reklamach. Najbardziej kojarzona jest jednak z postacią pielęgniarki Magdy w serialu "Daleko od noszy", jak również Weroniki, byłej dziewczyny Kuby Brennera w komedii "Chłopaki nie płaczą". Pracowała także jako modelka. Prowadziła program erotyczny "Różowa landrynka" emitowany na antenie Polsatu oraz polską wersję reality show "Szał ciał" emitowanego przez MTV Polska. Jakiś czas temu Mazur postanowiła wycofać się z show-biznesu. Czym zajmuje się teraz?

Magdalena Mazur - czym zajmuje się obecnie?

Choć Magdalena Mazur nie pojawia się już na szklanym ekranie, nie porzuciła całkowicie aktorstwa. Serialowa siostra Magda należy do kabaretu PanDemon, w którym występują także inne gwiazdy "Daleko od noszy", takie jak: Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Rafał Rutkowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora czy Paweł Wawrzecki. Reżyserem spektakli jest natomiast Krzysztof Jaroszyński, twórca serialu.

Magdalena Mazur jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu aktorki można znaleźć wiele prywatnych zdjęć. Szczególnie chętnie chwali się fotografiami z egzotycznych podróży. Serialowa siostra Magda skończyła w tym roku 46 lat, trzeba jednak przyznać, że od czasu występów w "Daleko od noszy" niewiele się zmieniła.

 

Myślicie, że Magdalena Mazur powróci jeszcze na szklany ekran?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.