Marilyn Manson przerywa milczenie i pozywa byłą narzeczoną! W tle sprawa o gwałt i nadużycia

Kontrowersyjny muzyk wreszcie zabrał głos, odnosząc się do oskarżeń o gwałt. Marilyn Manson opublikował w sieci pozew, który złożył przeciwko Evan Rachel Wood i Illmie Gore. Artysta twierdzi, że kobiety celowo werbowały osoby, żeby zniszczyć jego karierę.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Marilyn Manson to jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów na amerykańskim rynku muzycznym. Uznawany jest za skandalistę, który znany jest z prowokujących tekstów, mocnego wizerunku i niekonwencjonalnego zachowania. W ubiegłym roku media obiegły szokujące informacje, że kilka byłych partnerek oskarżyło Mansona o fizyczne i psychiczne znęcanie się. W dodatku Evan Rachel Woo, była narzeczona muzyka, w filmie dokumentalnym opowiedziała o traumie, której doznała, będąc w związku z gwiazdorem. Wood twierdziła, że Manson zgwałcił ją na planie teledysku i wymusił zrobienie tatuażu ze swoimi inicjałami. Naczelny skandalista po roku milczenia nareszcie odniósł się do sprawy. 

Marilyn Manson "Cokolwiek robię, teraz jestem Marilynem Mansonem". Byłe partnerki czekają na sprawiedliwość

Marilyn Manson: Chciały zniszczyć moją karierę

Marilyn Manson opublikował na Twitterze wpis, w którym zarzucił Evan Rachel Wood "okrutne kłamstwo". Do wpisu załączył 28-stronicowy pozew sądowy o zniesławienie, który został już złożony w sądzie w Los Angeles. Pozew zawiera także dokumenty, które świadczyć mają o tym, że Wood i jej pracownica Illma Gore rekrutowały osoby, które mogłyby także oskarżyć Mansona. Artysta sugeruje, że te działania miały na celu tylko i wyłącznie zrujnowanie jego kariery muzycznej. Dodatkowo kontrowersyjny wokalista podkreślił, że Rachel Wood oskarżyła go o gwałt po 10 latach od ich rozstania, a Gore to jego zdaniem zwykła oszustka, która w dodatku wielokrotnie wdała się w romans z jego byłą narzeczoną. 

Przyjdzie czas, kiedy będę mógł opowiedzieć o tym, co wydarzyło się w ostatnim roku. Na tę chwilę jednak pozwolę, żeby fakty mówiły same za siebie - czytamy we wpisie wokalisty.

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się głośny proces. Wierzycie w niewinność artysty?

Ashley Morgan Smithline, Marilyn Manson Kolejna ofiara Marilyna Mansona ujawniła wstrząsające szczegóły ich relacji

Więcej o: