Aleksandra Szwed spotkała się z "rodziną zastępczą". Fanka: Błagam o kontynuację

Aleksandra Szwed spotkała się z przyjaciółmi z serialu "Rodzina zastępcza". Wspomnienia wróciły. Fani domagają się kontynuacji serialu.

Więcej na temat telewizyjnych produkcji przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Aleksandra Szwed stawiała pierwsze kroki w świecie show-biznesu jako kilkuletnia dziewczynka. Wygrała casting do roli Elizki w "Rodzinie zastępczej" i przez kilka lat grała na planie polsatowskiego serialu. Dziś jest dojrzałą kobietą, która prywatnie spełnia się w roli mamy, a zawodowo w roli prezenterki telewizyjnej oraz influencerki. Nic więc dziwnego, że jej instagramowy profil śledzi ponad 120 tys. użytkowników. To właśnie tam gwiazda opublikowała fotografię, która w szczególny sposób przypadła fanom do gustu.

Zobacz wideo

Aleksandra Szwed spotkała się z "rodziną zastępczą". Fanka: Błagam o kontynuację

W środę na profilu Aleksandry Szwed pojawiło się selfie aktorki z Jarosławem Boberkiem oraz Misheel Jargalsaikhan. Spotkanie po latach z pewnością przebiegło w idealnej atmosferze, co można wywnioskować zresztą po minach zainteresowanych.

Gdy pogoda marna, więc specjalnie dla was dziś "tęcza zastępcza" - napisała uradowana Szwed.
 

Jak można było się spodziewać, pod postem nie brakuje pozytywnych komentarzy. Ba, mnóstwo osób tęskni za "Rodziną zastępczą", dlatego ogląda powtórki serialu.

Ekipa z mojego ukochanego serialu. Błagam o kontynuację.
Bardzo miło i ciepło was wspominam i do tej pory często goszczę "Rodzinę zastępczą" w swoim domu.
Ale ekipa! Jak świetnie was widzieć! Moje najlepsze bliźniaczki i ulubiony posterunkowy.

Przypomnijmy, w polsatowskiej produkcji mogliśmy podziwiać również aktorski talent Maryli Rodowicz, która wcielała się w Urszulę Kuzguwiak - siostrę głównej bohaterki, Anny Kwiatkowskiej. Tą z kolei grała Gabriela Kownacka. Niestety, aktorka zmarła w wieku 58 lat, przegrywając w 2010 roku walkę z rakiem.

ZOBACZ TEŻJoanna Trzepiecińska powraca w nowej roli. Czym zajmie się w TVN Alutka z "Rodziny zastępczej"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.