Joanna Trzepiecińska powraca w nowej roli. Czym zajmie się w TVN Alutka z "Rodziny zastępczej"?

Joanna Trzepiecińska wystąpi jako jurorka w programie TVN "Mask Singer". Aktorka znana z "Rodziny zastępczej" nastawiona jest na dobrą zabawę, ale ostatnio mało jej było w mediach. Co działo się u niej po zakończeniu serialu?

Więcej informacji o aktorach serialowych przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

TVN na wiosnę rusza z nowym formatem. Program stał się hitem w wielu krajach, a teraz zaskakiwać będzie polskich widzów. "Mask Singer" to muzyczne widowisko angażujące wiele sławnych osób. Gwiazdy ukryte pod przebraniami wykonywać będą utwory muzyczne, a zadaniem jurorów będzie odgadnięcie ich tożsamości. Do tego zadania stacja wybrała czworo "ekspertów". Są nimi stand-uper Kacper Ruciński, Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska oraz znana z roli Alutki Joanna Trzepiecińska.

Joanna Trzepiecińska w jury "Mask Singer" TVN. Tak teraz wygląda serialowa Alutka

Największym zaskoczeniem składu jury jest Joanna Trzepiecińska. Aktorka szerszej publiczności jest znana z roli Alutki z "Rodziny zastępczej". Niesforna artystka i żona Jędruli przysporzyła sobie wiele sympatii u widzów. Choć Joanna Trzepiecińska chętnie była oglądana na małym ekranie, to postanowiła poświęcić się karierze teatralnej. Między spektaklami znajduje czas na dubbing. Za rolę Dory w bajce "Gdzie jest Nemo?" otrzymała nagrodę Kłapy 2003 The Walt Disney Company Polska dla najlepszych twórców polskiej wersji językowej w filmach animowanych. Poza tym artystka również pozostaje wierna śpiewaniu - można ją usłyszeć na koncertach i recitalach.

 

Ku zadowoleniu fanów znów po latach pojawi się w telewizji. Wśród komentarzy poświęconych gratulacjom nowej roli w "Mask Singer", obserwatorzy docenili, że mimo upływu lat aktorka niewiele się zmieniła. Joanna Trzepiecińska wciąż zachwyca urodą.

Dawno pani nie widziałam i podziwiam, bo wygląda pani przepięknie. Widać, że pani bawi się w życie znakomicie.
Pięknie pani wygląda! - czytamy w komentarzach pod postem aktorki na Instagramie.
 

Myślicie, że Joanna Trzepiecińska odnajdzie się w nowej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.