Olga Frycz wylądowała z córkami na kwarantannie. Zorganizowała im zajęcia plastyczne, a fani są pod wrażeniem talentu Heleny

Olga Frycz obecnie przebywa na kwarantannie, a razem z nią jej dwie córki. Aktorka na Instagramie opublikowała nowe kadry, na których widać jej salon. Jednak uwagę internautów przyciągnął obrazek autorstwa jej starszej córki Heleny. Internauci są zgodni w jednej kwestii, ewidentnie dziewczynka ma do tego talent!

Więcej o dzieciach gwiazd polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Olga Frycz spełnia się w macierzyństwie. Aktorka samotnie wychowuje dwie córki. Poinformowała na Instagramie, że całą trójką wylądowały na kwarantannie. Jak przystało na mamę małych dzieci, robi co może, by zapewnić dziewczynom kreatywną zabawę. Postanowiła zorganizować zajęcia plastyczne, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Fanom zaimponował talent Heleny. - Cudny obrazek - zachwycali się w komentarzach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Olga Frycz pokazała dom. Salon to prawdziwa perełka, ale najpiękniejszy jest pokój dziecka

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Tak Olga Frycz spędza z córkami kwarantannę. Postawiła na kreatywne zajęcia 

Olga Frycz bardzo dba o to, by nie pokazywać twarzy dzieci. Aktorka chroni ich prywatność i rzadko kiedy publicznie opowiada o szczegółach życia prywatnego. Na jej Instagramie pojawy się nowe zdjęcia, na których można podejrzeć, jak mieszka gwiazda. Teraz Olga z córkami cały czas spędza w domu, gdyż nałożono na nie kwarantannę. Salon aktorki sprawia wrażenie bardzo przytulnego, dzięki klimatycznemu światłu. Stanęła w nim drewniana biblioteczka zajmująca całą ścianę, kominek, a obok niego jasna kanapa. Znalazło się miejsce również na duży i drewniany stół, na którym w bujaku leżała Zofia. 

Jeden z wieczorów Olga z córkami spędziły na kreatywnych zajęciach plastycznych. Dumna mama pochwaliła się kolorową pracą Heleny, która ma dopiero trzy lata. 

Zajęcia plastyczne - zwięźle napisała aktorka.

Tak Olga Frycz spędza z córkami kwarantannę. Postawiła na kreatywne zajęciaTak Olga Frycz spędza z córkami kwarantannę. Postawiła na kreatywne zajęcia Fot. Instagram/ tojafrycz

Fani w komentarzach zwrócili uwagę na obraz dziewczynki i zgodnie przyznali, że już przejawia artystyczny talent. Także obrazek namalowany przez aktorkę przypadł do gustu internautom. 

Wow. Talent goni talent.
Efekty wspaniałe.
Artystyczny nieład. Heleny obrazek cudny, ale ten górski krajobraz też robi wrażenie - czytamy.

Starsza córka Olgi Frycz - Helena, to owoc związku aktorki z trenerem tajskiego boksu, Grzegorzem Sobieszkiem. Ojcem młodszej dziewczynki, Zofii, jest podróżnik Łukasz Nowak. Kiedy aktorka zaszła w drugą ciążę, oficjalnie ogłosiła, że wychowaniem dzieci będzie zajmować się sama. 

'Pytanie na Śniadanie'. Tomasz Kammel o życiu miłosnym Barona: Obsada się zmienia"Pytanie na Śniadanie". Tomasz Kammel wypowiedział się o życiu miłosnym Barona

Olga po plastycznych zajęciach zorganizowała córkom lekcję pieczenia i dekorowania pierników. Więcej zdjęć w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: