Robert Lewandowski przejął kontrolę nad domem. Zrobił Klarze nową fryzurę i pokazał twarz Laury. Oczy ma po tacie

Anna i Robert Lewandowscy doskonale radzą sobie z opieką nad córkami podczas rozłąki. Piłkarz czasem musi wykazać się kreatywnością. Ostatnio w nietypowy sposób uczesał Klarę, a przy okazji pokazał twarz Laury.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Anna i Robert Lewandowscy od lat są na świeczniku. Piłkarz jest uznawany za jednego z najlepszych na świecie, a trenerka fitness prężnie działa w mediach społecznościowych i prowadzi własny biznes. Ze względu na charakter pracy, czasem jedno z nich musi w pojedynkę opiekować się dziećmi. Tym razem padło na Roberta Lewandowskiego.

Zobacz wideo Klara zrobiła makijaż Annie Lewandowskiej

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Anna Lewandowska musiała zostawić Laurę i Klarę pod opieką męża. Robert Lewandowski stanął na wysokości zadania i nie bał się nawet typowo "kobiecych czynności". Klara ma bardzo długie włosy, a piłkarz postanowił zrobić jej fryzurę.

Robert Lewandowski uczesał Klarę. Ma na to nietypowy sposób

Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski zrobił córce bardzo równego i wysokiego kucyka. Do wykonania fryzury potrzebne mu były zaledwie dwie rzeczy. Na rurze od odkurzacza umieścił gumkę do włosów, a następnie wciągnął je do środka. Później zsunął ozdobę, a całym procesem postanowił pochwalić się na InstaStories. Na relacji oznaczył żonę. Zdjęcie zobaczycie w galerii nad tekstem. 

Zobacz też: Anna Lewandowska nie może narzekać na nudę w hotelu na Malediwach. Atrakcji nie brakuje, ale za taki luksus trzeba sporo zapłacić

Kiedy mamy nie ma w pobliżu - napisał Robert Lewandowski i pokazał nietypowy sposób na wykonanie fryzury.

Lewandowska dodała nagranie również na swoim TikToku.

Lewandowscy pokazali córki. Laura bardzo podobna do rodziców

Na kolejnych kadrach dumna żona i mama pokazała fragment wideo rozmowy z mężem i córkami. Para zwykle nie pokazuje twarzy córek, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Na zdjęciu możemy zauważyć Laurę, która rośnie jak na drożdżach. Dziewczynka ma niebieskie oczy, które odziedziczyła po tacie i jasne włosy. 

Robert Lewandowski z córkamiRobert Lewandowski z córkami Instagram @annalewandowskahpba

Anna LewandowskaLewandowska w teatrzem pozuje z luksusowymi dodatkami i łamie zasady

Więcej o: