"Hotel Paradise". Marietta zdradza szczegóły ślubu. Wiadoma jest data i goście. A styl uroczystości? Może zaskoczyć

Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" zdradziła szczegóły ślubu z Patrykiem Świdowskim. Przyznała, że przygotowania zaczynają nabierać tempa. Wiemy, kiedy i w jakim stylu para planuje zorganizować ślub oraz wesele.

Więcej o uczestnikach "Hotelu Paradise" na Gazeta.pl.

Marietta Witkowska już niebawem wyjdzie za mąż. Celebrytka jest zaręczona ze swoim partnerem, Patrykiem Świdowskim. Ukochany oświadczył się jej w czasie wspólnych wakacji na Malcie w październiku ubiegłego roku. Uczestniczka, a zarazem zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise", udzieliła wywiadu dla magazynu "Co za Tydzień", w którym otworzyła się na temat uroczystości. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Modelki lat 90.Świat leżał u ich stóp. Jak zmieniły się supermodelki lat 90.?

"Hotelu Paradise". Marietta Witkowska zdradza szczegóły ślubu

Marietta zdradziła, że planuje pobrać się 30 kwietnia. Wspólnie z narzeczonym zdecydowali się na kameralną uroczystość w gronie najbliższych. 

Obecnie jesteśmy na etapie zapraszania gości. Wiele rzeczy już mamy ustalonych. Planujemy pobrać się 30 kwietnia bieżącego roku. To wszystko jest mega śmieszne, bo oboje z narzeczonym jesteśmy niesamowicie spontaniczni. Planowaliśmy różne wersje. Najpierw miało być huczne wesele, później małe przyjęcie. Cały czas coś zmienialiśmy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na niewielką uroczystość.

Uczestniczka "Hotelu Paradise" planuje ślub w skromnym, romantycznym stylu. Wyznała, że marzy, aby ten dzień był "wyjątkowy", a jednocześnie "bardziej intymny".

"Hotel Paradise". Marietta Witkowska wyznała, jak będzie wyglądać jej ślub i wesele

Marietta zdradziła w rozmowie, że odkąd stała się influencerką, grono jej znajomych powiększyło się. Uznała jednak, że zamiast organizować duże wesele z przepychem, lepiej jest przeznaczyć pieniądze na wspólne zwiedzanie świata i podróż poślubną.

A jak będzie wyglądać wesele zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise"? Przyznała, że razem z partnerem nawet nie brali pod uwagę uroczystości w stylu glamour.

Zależało nam na swobodnym, prostym, może nawet nieco rustykalnym stylu. Ma być klasycznie, skromnie i romantycznie. W ogóle nie braliśmy pod uwagę dodatków w stylu glamour, wielkiej sali, przepychu i kryształów - wyznała celebrytka.

Co z suknią ślubną influencerki? Ta również ma być klasyczna. Choć... pojawi się element zaskoczenia, w postaci długiego, białego welonu.

Całe życie myślałam, że na ślub wybiorę dla siebie suknię o kroju syrenki. Jednak ten typ kreacji jest bardzo wymagający jeśli chodzi o figurę i trzeba się bardzo pilnować podczas samej uroczystości. Zdecydowałam się na typową "księżniczkę", ale nie ukrywam, że zastanawiam się też nad drugą suknią - powiedziała Marietta w wywiadzie.

Marietta Witkowska zdradziła, czy na przyjęciu weselnym pojawią się znajomi z "Hotelu Paradise"

Celebrytka przyznała również, że nie planuje zaprosić na wesele osób poznanych w "Hotelu Paradise". 

Nie wiem, czy ktoś pojawi się na ślubie. Nie przewiduję też nikogo z programu na weselu, ale z pewnością pojawi się parę osób ze świata Instagrama - tłumaczy Marietta Witkowska w rozmowie z "Co za Tydzień".

Wiktoria Gąsior z 'Hotelu Paradise'Wiktoria z "Hotelu Paradise" zachwyciła nową fryzurą

Kibicujecie Marietcie i Patrykowi?

Więcej o: