Ewa Farna zachwyciła kreacją na finale czeskiego show. Na scenie w obcisłej sukience. Pięknie podkreśliła ciążowy brzuch

O kolejnej ciąży Ewa Farna poinformowała fanów kilka tygodni temu. Mimo zaawansowanego stanu, artystka nie zwalnia tempa. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z finału czeskiego talent show, w którym brała udział jako juror. Ewa zachwyciła stylizacją. My jesteśmy na TAK!

Więcej informacji na temat polskich i zagranicznych gwiazd przeczytasz na gazeta.pl

Zobacz wideo Syn Ewy Farnej gra na perkusji

Ewa Farna od dwóch lat jest dumną mamą Artura. Artystka wraz z mężem, Martinem Chobotem, niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Wychowywanie malucha, zaawansowana ciąża i praca na planie programu to nie lada wyzwanie. Ewa Farna udowadnia jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych. Piosenkarka wydała właśnie kolejny krążek "Umami" w dwóch językach. Na YouTubie pojawiają się teledyski, a w rodzimych Czechach gwiazda zakończyła sezon popularnego programu rozrywkowego "SuperStar". 

Ewa Farna, Kayah, Paulina Sykut-JeżynaKoncert Fundacji Polsat. Farna chwali się ciążowym brzuchem, obok niej Kayah

Ewa Farna zachwyca kreacją na finale czeskiego show. Na scenie w obcisłej sukience

Na finale programu "SuperStar" Ewa Farna pojawiła się w sukience eksponującej ciążowe krągłości. Piosenkarka pozowała z podkreślonym brzuszkiem. Do obcisłej, czerwonej kreacji jurorka dobrała długie, luźne okrycie przewiązane nad brzuchem. Jak widać, Ewa czuje się świetnie i nie planuje zwalniać tempa. Gwiazda wystąpiła również na scenie z nowym singlem "Wersja 2.0" z płyty "Umami". 

 

W opisie pod ostatnim zdjęciem na Instagramie Ewa podziękowała za możliwość wzięcia udziału w kolejnym dużym projekcie. Fani jednak zwrócili uwagę na outfit piosenkarki. Zachwyceni obserwatorzy licznie zostawiają pochlebne komentarze. 

 
Wyglądasz pięknie!
Bosko, co za sukienka!
Piękne krągłości, promieniejesz!

Ewa po pierwszej ciąży nie zrezygnowała z kariery nawet na chwilę. Tym razem również nie zamierza robić sobie przerwy.

Tak miesza Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z dziećmi. Wnętrza domu ociekają luksusemJak mieszka Piotr Kraśko? Dziennikarz wypoczywa w eleganckich pomieszczeniach

Więcej o: