Księżna Kate na koncercie bożonarodzeniowym we wściekle czerwonej sukni. Do tego kokarda!

Kreacja księżnej Kate na koncercie bożonarodzeniowym "Together at Christmas" była idealnie dopasowana do okazji. Podczas wydarzenia nie zabrakło reszty członków rodziny królewskiej.

Więcej aktualności o rodzinie królewskiej  znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

8 grudnia w Opactwie Westminster odbył się koncert bożonarodzeniowy organizowany przez księżną Kate - "Together at Christmas" (tłum. Razem na święta). Podczas wydarzenia nie zabrakło pozostałych członków rodziny królewskiej, a na scenie zaprezentowały się takie brytyjskie sławy, jak Ellie Goulding czy Leona Lewis. Żona księcia Williama pełniła funkcję prowadzącej koncert.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate zachwyciła kreacją na koncercie bożonarodzeniowym

Trudno zaprzeczyć, że kreacja księżnej Kate w pełni oddała świątecznego ducha wydarzenia. Żona księcia Wiliama zdecydowała się na wściekle czerwoną sukienkę z subtelną - choć niemałą - kokardą przy dekolcie. Przy boku księżnej Cambridge stał również książę William, który postawił na przewidywalny garnitur. Chcący dopasować się do kreacji żony, wybrał ciekawy kolor krawata. 

 
 

Kto jeszcze pojawił się na bożonarodzeniowym koncercie? Nie zabrakło księcia Edwarda, księżniczki Beatrycze i jej męża Edoardo Mapelli Mozzi, księżniczek Eugenii i Zary oraz Mike'a Tindalla. Oprócz występów Leony Lewis i Ellie Goulding, na scenie pojawił się poeta Lemn Sissay, który wyrecytował specjalnie przygotowany na tę okazję tekst. Na Twitterze Opactwa Westminster możemy obejrzeć kilka filmików prezentujących rodzinę królewską wchodzącą i wychodzącą z budynku. Przy wyjściu księżnej Kate i księcia Karola towarzyszył specjalny, świąteczny chór, który jeszcze bardziej nadał całości wyjątkowego, świątecznego klimatu.

Koncert ma zostać wyemitowany w brytyjskiej telewizji 24 grudnia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.