Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała, jak mieszka. Jest prawie jak w dżungli

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała, w jakim stylu mieszka. Gwiazda zdradziła również obserwatorom, że w wolnym czasie uwielbia zajmować się roślinami.

Więcej o wnętrzach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się aktualnie kolejnego dziecka, o czym poinformowała na początku listopada. Gwiazda w stanie błogosławionym chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia codziennego. W ostatnim czasie podzieliła się z obserwatorami zdjęciami wykonanymi w mieszkaniu i poinformowała o swojej pasji, jaką są rośliny.

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Tomasz Lis, Hanna LisHanna i Tomasz Lisowie - historia miłości dziennikarskiej pary

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała, jak mieszka

Czartoryska na nowych zdjęciach podlewa kwiaty, uśmiechając się od ucha do ucha. We wpisie załączonym do fotografii czytamy, że gwiazda zajmuje się roślinami zazwyczaj w weekendy. Z niezwykłą ekscytacją obserwuje, jak rozwijają się jej rośliny. 

W weekendy podlewam, przycinam, zraszam, doglądam. Dlatego najlepiej czują się u mnie rośliny, które wystarczy podlewać raz w tygodniu. Zdarzają się chwile euforii (nowy liść) i wielkie rozczarowania (nagły zgon), ale generalnie pielęgnacja roślin to zajęcie niesamowicie relaksujące i dające ogromną satysfakcję. Najbardziej cieszy, gdy mnożą się pilee, czyli pieniążki - zawsze biorę to za dobry znak. No i jest to pierwsze hobby, które dzielę z babcią.
 

Pod wpisem Czartoryskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów, którzy dzielili się swoimi sposobami na dbanie o rośliny. Gwiazda chętnie wchodziła w interakcje z internautami. Jedna z obserwatorek zasugerowała Czartoryskiej, aby ta zaczęła... rozmawiać z roślinami. 

A rozmawia pani z roślinami, jak nie kwitną? Czasem trzeba nakrzyczeć, a potem powiedzieć, że dobrze, że rosną - napisała internautka.
Hahaha! Ja mam mało kwitnących, wolę liście od kwiatów. Ale spróbuję z nimi pogadać - odpowiedziała Czartoryska. 

We wcześniejszych postach na Instagramie, Anna Czartoryska pokazała inne fragmenty swojego domu, w którym także znajduje się mnóstwo kwiatów. W pomieszczeniach dominują jasne barwy, jak i duża ilość naturalnego światła. 

 
 
 
 
 

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka opowiedziała o czwartej ciąży: "To jest coś, co wymaga wielu kompromisów"

Podobają wam się wnętrza Czartoryskiej? 

Więcej o: