Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża na cmentarzu. "Zostanie twoja miłość"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie ujęcie grobu męża, Pawła Królikowskiego. W dzień Wszystkich Świętych jeszcze raz pożegnała się z ukochanym, zamieszczając kilka wzruszających słów.

Więcej na temat dnia Wszystkich Świętych i aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

We Wszystkich Świętych miliony Polaków ruszyły, by odwiedzić groby swoich bliskich, w tym gwiazdy, które pamięć o zmarłych podkreśliły także w mediach społecznościowych. Odwiedzin nie brakowało także przy grobie Pawła Królikowskiego. Żona aktora dodała na Instagramie zdjęcie z cmentarza i dodała kilka słów, w których żegna męża.

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny z bliskimi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża na cmentarzu. "Zostanie twoja miłość"

Paweł Królikowski zmarł w ubiegłym roku. To drugi dzień Wszystkich Świętych, który jego rodzina spędza przy jego grobie. Aktorowi wystawiono pokaźny pomnik. Wysoka płyta ozdobiona wyrytym krzyżem zawiera ulubiony cytat, który wymyślił sam Królikowski - "Słońcem jest dla mnie twój uśmiech". W święto nie zabrakło tam odwiedzin, ponieważ na zdjęciu widać wiele zapalonych zniczy i przyniesionych kwiatów. Oprócz tradycyjnych chryzantem, grób zdobią także wrzosy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod kadrem z cmentarza dodała kilka słów, które wyrażają jej miłość do męża.

Gdy odejdziesz, zostanie twoja miłość. Prawdziwy pomnik zapisany w sercach - napisała aktorka na InstaStories pod ujęciem pomnika.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odwiedziła grób męża i zamieściła wzruszający wpisMałgorzata Ostrowska-Królikowska odwiedziła grób męża i zamieściła wzruszający wpis fot. instagram.com

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli jedną z najbardziej znanych aktorskich par. W ich ślady poszedł syn Antoni, jeden z pięciorga dzieci pary. Zmarły aktor telewidzom najbardziej znany był z roli Kusego w serialu "Ranczo" oraz udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie był jurorem. Grób Pawła Królikowskiego znajduje się w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.