Sandra Kubicka wyprowadziła się z luksusowej willi i zamieszkała z Baronem. "Muszę przerobić to z moim psychologiem"

Miłość Sandry Kubickiej i Barona kwitnie. Modelka zdradziła, jak dogaduje się z partnerem, odkąd zamieszkali razem.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

O związku Sandry Kubickiej i Barona szeptano w show-biznesowych kuluarach już od dawna, jednak na potwierdzenie tej relacji przyszło nam czekać aż do października. Wówczas oficjalnie wyznali, że nie tylko są razem, ale też zrobili krok naprzód i postanowili ze sobą zamieszkać. Muzyk nie jest wylewny, jeśli chodzi o tę relację, ale za to modelka nie ukrywa, że Baron może być tym jedynym.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "modzie na brzydotę": Słyszałam, jesteś wielkim morsem!

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

Sandra Kubicka zamieszkała z Baronem. "Muszę przerobić to z moim psychologiem"

Sandra Kubicka i Baron poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Poruszali już tematy dotyczące dzieci, ślubu czy PCOS, choroby, na którą cierpi modelka. W rozmowie z portalem Jastrząb Post celebrytka zdradziła, jak dogadują się na co dzień. Okazuje się, że świetnie dobrali się pod względem dbania o dom.

To jest bardzo ważne i cieszę się, że on też ma bzika na punkcie czystości. Wszystko jest poukładane, każdy ma swoją przestrzeń, dzielimy się obowiązkami, Alek ma nadal swoje mieszkanie. To, w którym jesteśmy teraz, wybraliśmy razem, poukładaliśmy wszystko razem, to jest nasze gniazdko - wyznała.

Kubicka dodała, że dla Barona wyprowadziła się z willi na Wilanowie.

Tam mieszkałam, kiedy się poznaliśmy. Zaczęliśmy rozmawiać i uznałam, że czas na przeprowadzkę. Muszę przerobić to z moim psychologiem, bo za każdym razem, jak wchodzę w nowy związek, to chcę wszystkiego nowego. Odcinam stare. Sprzedaje szafę, przeprowadzam się. Teraz mieszkamy w centrum.

'The Voice of Poland'"The Voice of Poland". Uczestniczki źle wypadły przez błąd Grzeszczak. "Pani już podziękujemy"

W ich nowym gniazdku jest dużo mebli z czasów, gdy modelka mieszkała w Miami. Kubicka zaznaczyła, że to nowoczesne mieszkanie z dużą ilością światła i zieleni.

Więcej o: