Sandra Kubicka marzy o dziecku. Wiadomo, jak zareagował Baron. Polały się łzy

Sandra Kubicka bardzo poważnie myśli o dziecku. To, co powiedziała o Baronie, dużo mówi o jego podejściu do tematu.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Sandra Kubicka i Baron to para, która trafiła ostatnio na nagłówki wszystkich portali plotkarskich w kraju. W show-biznesowych kuluarach o ich związku mówiło się już od jakiegoś czasu, ale na oficjalne potwierdzenie trzeba było trochę poczekać. Najpierw w sierpniu w rozmowie z Plotkiem Kubicka zdradziła, że od ponad miesiąca jest szczęśliwie zakochana, jednak wszystko wyjaśniło się dopiero w październiku, gdy muzyk i modelka oficjalni wyznali, że są razem. Nowe informacje potwierdzają, że ich miłość kwitnie.

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Natalia Oreiro, Mariana Arias, Victoria OnettoNatalia Oreiro odwiedziła Polskę rok temu, a co robią dziś jej koledzy ze "Zbuntowanego anioła"?

Sandra Kubicka i Baron planują dziecko? Robi się poważnie

Nie jest tajemnicą, że już od dłuższego czasu Sandra Kubicka poważnie myśli o dziecku. Modelka choruje jednak na PCOS, zespół policystycznych jajników, który bardzo utrudnia życie przyszłym matkom. W rozmowie z Pomponikiem gwiazda wyznała, jak ona i Baron zapatrują się na kwestię rodzicielstwa.

Chcę mieć dziecko i Alek też chce je mieć, ale jeszcze nie teraz. Nie pospieszajmy tego wszystkiego. Nie chce wywoływać na nikim presji. Ja mam swój plan, o którym Alek wie. Powiedziałam mu, że jeśli będzie taka sytuacja, to zrobię in vitro, polecę do innego kraju i sama będę miała dziecko - wyznała Sandra Kubicka.

Modelka nie ukrywa, że stale monitoruje swój stan zdrowia. Niestety, ostatnio miała kilka trudnych chwil.

Kalendarz pokazywał, że powinnam mieć owulację, a jej nie miałam. Sprawdziłam to testami. Dla kobiety to jest ciężkie psychicznie. Czasami czuję się bezużyteczna. Alek urzekł mnie tym, że już na początku związku oglądał nagranie, jak wyleczyć mnie z PCOS. Popłakałam się, bo żaden mężczyzna, z którym byłam, nie miał tyle empatii, żeby zrozumieć, na co choruję. Codziennie mi pomaga i jest dużym wsparciem. Nawet nosi ze sobą leki, które muszę przyjmować - wyznała Kubicka.

Joanna KrupaJoanna Krupa jest tylko jedna, ale doczekała się sobowtórki. Patrzymy z niedowierzaniem

Zespół policystycznych jajników (PCOS) jest jednym z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych dotykających nawet co dziesiątą kobietę w wieku reprodukcyjnym. Skutkami PCOS są zaburzenia owulacji, nieregularne cykle miesiączkowe i niepłodność.

Więcej o: