Beata Kozidrak miała stracić film za jazdę po pijanemu. Piosenkarka przerwała milczenie. Dosadnie skomentowała sprawę

Już od dłuższego czasu mówiło się na temat filmu o Beacie Kozidrak. Sama zainteresowana nie kryła swojej ekscytacji projektem jednak skandal związany z jazdą pod wpływem alkoholu miał pogrzebać filmowe plany. Czyżby na pewno? Artystka zabrała głos.

Więcej najświeższych informacji o show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Beata Kozidrak jest królową polskiej sceny, na której świeci triumfy od ponad 40 lat. Świetną passę piosenkarki przerwał alkoholowy skandal. Artystka 1 września br. została zatrzymana przez policję. Badanie alkomatem wykazało, że miała dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sama zainteresowana szybko wydała oświadczenie, w którym okazała skruchę i przyznała, że jest gotowa ponieść karę.

Beata K., Kamil DurczokGwiazdy, które pod wpływem alkoholu prowadziły samochód. Nie brakuje znanych nazwisk

Przez kilka tygodni Beata Kozidrak nie pojawiała się nigdzie publicznie. Dopiero niedawno wystąpiła gościnnie na koncercie Justyny Steczkowskiej. W międzyczasie pojawiły się spekulacje dotyczące powstającego na jej temat filmu. Artystka rozwiała wszelkie wątpliwości co do jego powstania.

ZOBACZ TEŻ: Beata Kozidrak szokowała kreacją. Za kulisami się nie popisała. Dziennikarze zdziwieni

Zobacz wideo Doda komentuje zatrzymanie Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak miała stracić film za jazdę po pijanemu. Piosenkarka przerwała milczenie

Kilka dni temu "Super Express" poinformował, że marzenie Beaty o filmie może się nie spełnić. Ponoć producenci chcieli wycofać się z projektu przez przestępstwo, którego dopuściła się artystka. Plotki na ten temat rozwiała sama zainteresowana. Na Instagramie Beaty Kozidrak pojawiło się jej zdjęcie w towarzystwie reżysera i producenta filmu.

Prace nad produkcją filmu o mnie idą zgodnie z harmonogramem. Pozdrawiamy. Beata, Leszek Bodzak - producent, Piotr Domalewski - reżyser, scenarzysta - napisała piosenkarka, rozwiewając tym samym plotki podane przez tabloid.
 

Myślicie, że w filmie będziemy mogli zobaczyć również te niewygodne fakty z życia piosenkarki?

Więcej o: