Wiesław Wszywka nie żyje. Fani żegnają swojego ulubionego youtubera

Nie żyje Wiesław Janiszyn, którego internauci z pewnością bardziej znają pod pseudonimem Wiesław Wszywka. O jego śmierci poinformował Dawid Rycąbel, twórca kanału Naffnaff.

Więcej najnowszych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Wiesław Wszywka zyskał popularność dzięki kanałowi Naffnaff w serwisie YouTube, gdzie zamieszczał serię filmów "Kopsnij Drina" i "Apropo Defacto". Youtuber cieszył się ogromną sympatią widzów, którzy zawsze doceniali jego poczucie humoru, szczerość i sposób bycia.

Książkiewicz, Wieniawa, KreftGwiazdy na premierze filmu "Furioza". Wieniawa nigdy nie pojawiła się w tak prostej stylizacji

Wiesław Wszywka nie żyje

Wiesław Wszywka w serii filmów "Kopsnij Drina" testował przeróżne alkohole i przy okazji dzielił się zabawnymi anegdotkami ze swojego życia. Gdy ten format się sprawdził, pojawiła się nowa seria - "Apropo Defacto", w której bohater próbował nietypowych spożywczych produktów. Współpraca Wszywki z kanałem Naffnaff trwała do 2017 roku.
O śmierci Wiesława Wszywki dowiedzieliśmy się z Facebooka kanału Naffnaff.

Czuje się w obowiązku przekazać Wam tę smutną informację. Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał, że: "lepiej żartować, niż chorować" i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu! - czytamy w pożegnalnym poście.

Śmierć youtubera poruszyła fanów kanału, o czym ci dali znać w komentarzach.

Przykra informacja. Był najzabawniejszy na polskim YouTubie.
Bardzo pozytywny Pan, z bardzo dużym problemem. Mimo wszystko potrafił poprawić człowiekowi humor - piszą pod postem.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci Wiesława Wszywki. Wiadomo jedynie, że zmagał się z chorobą alkoholową.

Marek KondratKondrat skończył 71 lat. Pozytywnie oceniał późne ojcostwo

Zobacz wideo Popkultura odc. 87
Więcej o: