Aleksandra Przetakiewicza kojarzycie, Filipa pewnie nie. Dostrzegł go właśnie amerykański "Forbes". Joanna: To dopiero początek

Joanna Przetakiewicz ma powody do dumy. Jej syn został uznany za wschodzącą gwiazdę rynku. "Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę. Od 15. roku życia" - ekscytuje się celebrytka.

Więcej informacji na temat bieżących wydarzeń oraz biznesowych sukcesach polskich gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Choć Joanna Przetakiewicz skończyła w tym roku 54 lata, może pochwalić się świetną formą. Energią zaraża bardziej niż niejedna dwudziestolatka, a stylizacjami inspiruje o wiele młodsze koleżanki. Aktualnie wiedzie szczęśliwe życie u boku Rinke Rooyensa, z którym niedawno świętowała pierwszą rocznicę małżeństwa. Zawsze może liczyć także na wsparcie dorosłych synów. 30-letniego Filipa właśnie docenił amerykański "Forbes".

Zobacz wideo Przetakiewicz zachwycona niespodzianką od ukochanego. Tak świętowali pierwszą rocznicę ślubu

Amerykański "Forbes" dostrzegł Filipa Przetakiewicza. Joanna wpadła w euforię

O sukcesie Filipa Przetakiewicza poinformowała dumna Joanna. Poświęciła synowi długi wpis na swoim instagramowym koncie.

Billion dollar, baby! To dopiero początek. Najlepsze jeszcze przed tobą. Synku, jestem z ciebie niesamowicie dumna. Cała nasza rodzina! Twoi bracia - starszy Aleksander i młodszy Jakub. Babcia. Tata. Rinke i wszyscy przyjaciele. Radość nie z tej ziemi. Kosmos! Mój syn Filip został właśnie uznany przez amerykański "Forbes" jako założyciel start-upa MATI, nazywanego Unicorn (czyli jednorożcem w biznesie), za wschodzącą gwiazdę rynku - zaczęła gwiazda.

Joanna Przetakiewicz przekonuje, że Filip zasłużył sobie na takie wyróżnienie ciężką pracą i niebywałą ambicją.

Jestem taka szczęśliwa, kochanie! Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą siedem dni w tygodniu, 16 godzin na dobę. Od 15. roku życia. Ogromną ambicją i wiarą w siebie. Wizją, którą miałeś od lat. On też byłby z ciebie bardzo dumny. Wiesz, kto - dodała.

O co chodzi ze wspomnianymi "unicornami", czyli po polsku jednorożcami? Tak określane są startupy wyceniane na co najmniej miliard dolarów. "Forbes" wytypował startup Filipa - razem z 24 innymi - jako ten, który ma największe szanse zostać owym jednorożcem.

 

Gratulacje Filipowi przesyłają znane koleżanki Joanny:

Rewelacja, brawo! - ekscytowała się Ewa Chodakowska.
Brawo, Joasiu i Filipie! To prawdziwa duma i satysfakcja - dodała Anna Kalczyńska.

Sylwia Bomba, Nikodem Rozbicki, Julia WieniawaWieniawa inspirowała Polki weselną kreacją, ale gwiazdy popełniały faux pas. Przesadziły

Filip Przetakiewicz - kim jest?

Joanna Przetakiewicz jest szczęśliwą matką trzech synów - Aleksandra, Filipa oraz Jakuba. Ten drugi, 30-letni, mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w naukach ścisłych - skończył matematykę oraz bioinżynierię. Jak czytamy na stronie "Dzień dobry TVN", "jest odpowiedzialny za startup, który zajmuje się produkcją urządzeń, które pozwalają czytać z oka wszystkie informacje o tobie". Dzięki gromadzonym danym możliwa jest weryfikacja tożsamości online.

Zatrudnia kilkadziesiąt osób i druga część jego firmy rozwija się również w Meksyku. Następna część będzie w Brazylii. W jego startup zainwestował ten sam inwestor, który zainwestował w Ubera!  - powiedziała jakiś czas temu Joanna Przetakiewicz.

Najstarszy syn Joanny, Alex, to z kolei prezes rodzinnej firmy - La Manii oraz La Manii Home.

Więcej o: