Woźniak-Starak bawiła się na kostiumowej imprezie u Przetakiewicz. Stylizacja? Sama nie wiedziała, co wyszło

Na imprezie u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu bawiła się plejada gwiazd. Wśród nich była także Agnieszka Woźniak-Starak. Co założyła na kostiumowe przyjęcie?

Agnieszka Woźniak-Starak była jednym z zaproszonych gości na imprezę Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Małżonkowie świętowali pierwszą rocznicę ślubu, organizując wielkie przyjęcie z udziałem przyjaciół i znajomych gwiazd. Każdy miał za zadanie przebrać się za znaną postać ze świata filmu lub show-biznesu. Dziennikarka postawiła na dosyć skromną, lecz efektowną stylizację. Okazało się jednak, że nie była sama.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Agnieszka Woźniak-Starak bawiła się na kostiumowej imprezie u Joanny Przetakiewicz

Prezenterka na wieczór wybrała stylizację ze świata filmu. Na Instagramie podzieliła się fotkami. Założyła czarny golf z długimi rękawami, białą mini spódnicę oraz kozaki w beżowym kolorze. Do tego wystylizowała włosy i postawiła na mocniejszy makijaż. Jednak miała wątpliwości, czy przypomina pierwowzór. Przy okazji poinformowała, że zabawa była przednia.

Sama nie wiem, czy chciałam być bardziej Margot Robbie, Sharon Tate czy kimś pomiędzy, ale impreza była świetna! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - jesteście super parą, nie zmieniajcie się nigdy! I róbcie więcej takich imprez - napisała na Instagramie.

Dla Agnieszki Woźniak-Starak sobotnia noc skończyła się jednak dużo wcześniej niż cała impreza. Musiała wracać do domu, ponieważ w niedzielny poranek prowadziła kolejne wydanie "Dzień dobry TVN". Nie mogła więc bawić się do samego rana.

Impreza imprezą, ale trzeba dzisiaj poprowadzić program. Byłam Kopciuszkiem, wyszłam przed północą i to grubo przed - powiedziała na InstaStories ze studia TVN.

Jej imprezowa stylizacja nawiązująca do Sharon Tate bardzo spodobała się fanom.

Byłaś zdecydowanie bardziej hot od Margot Robbie.
Nieziemska stylizacja - czytamy w komentarzach.
 

Jednak okazało się, że nie tylko ona wpadła na ten pomysł. Na imprezie była jeszcze jedna "Sharon Tate". Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła sobie z nią zdjęcie, które podpisała "ups". Wpadka jednak nie przeszkodziła paniom w dobrej zabawie.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wielki obraz symbolizujący jej znak zodiaku. Kto też jest spod tej samej gwiazdy?

Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie u Joanny PrzetakiewiczAgnieszka Woźniak-Starak na imprezie u Joanny Przetakiewicz fot. instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.