Marcin Prokop opublikował zdjęcie Doroty Wellman. Nawiązał do jej głośnego felietonu? Opis to sugeruje

Marcin Prokop nawiązał do felietonu Doroty Wellman? Jego opis do zdjęcia może na to wskazywać, o czym też pomyśleli internauci.

W połowie września głośno było o felietonie Doroty Wellman, która przyznała w nim, że jest zażenowana zachowaniem wielu celebrytów na Instagramie. Chodziło jej głównie o dzielenie się w mediach społecznościowych bardzo intymnymi momentami z życia. Niedługo później dziennikarka zniknęła z "Dzień dobry TVN", a Marcin Prokop poprowadził wydanie programu z Małgorzatą Ohme. Wiele osób pomyślało, że to przez publikację felietonu, jednak Prokop zdradził w sieci, że "coś jej w ostatniej chwili wypadło". Nowym wpisem też do niej nawiązał?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciałby zostać prowadzącą „DDTVN"?

Marcin Prokop opublikował zdjęcie Doroty Wellman. "Cioteczka coś plecie"

Marcin Prokop już od długiego czasu współprowadzi program śniadaniowy z Dorotą Wellman. Nie da się nie zauważyć, że darzą się wielką sympatią i świetnie czują się w swoim towarzystwie nawet poza anteną. Dziennikarz wiele razy publikował już zdjęcia z koleżanką, a teraz opublikował fotografię, na której jest sama Dorota Wellman.

ZOBACZ: Gwiazdy reagują na felieton Doroty Wellman o narcystycznych celebrytkach. Wkurzona Wendzikowska: Żyj i daj żyć innym

Cioteczka coś plecie - napisał przy zdjęciu.

Czyżby to była gra słów i chciał nawiązać do zamieszania, które zrodziło się po publikacji felietonu Doroty Wellman? Sądząc po komentarzach internautów, wygląda na to, że pomyśleli podobnie.

Plecie z głową - jak widać.
No niby plecie, ale mądrze gada.
Do rzeczy.
Ważne, ze nie plecie głupot - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o krytycznych słowach Doroty Wellman na temat zachowania celebrytów w mediach społecznościowych? Zgadzacie się z dziennikarką?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.