Donald Trump przedstawia żonę Putinowi. Uścisk dłoni, lekki uśmiech, a za chwilę... Typowa Melania. "No kocham ją" [WIDEO]

Kiedy Donald Trump był prezydentem Stanów Zjednoczonych, poznawał zagranicznych przywódców innych państw. Spotkanie z Władimirem Putinem było wyczekiwane, ale show skradła wówczas Melania. A właściwie jej mina.

Więcej o Donaldzie oraz Melanii przeczytacie na głównej stronie Gazeta.pl.

Choć Donald Trump nie mógł pogodzić się z przegraną w wyborach prezydenckich i z wielkim żalem oraz poczuciem niesprawiedliwości opuszczał Biały Dom, jego żona wydawała się zachwycona biegiem wydarzeń. Melania Trump odetchnęła z ulgą, że w końcu przestanie być na świeczniku i będzie mogła nieco usunąć się w cień. Internet niczego jednak nie zapomina i nic w nim nie ginie. Użytkownicy TikToka właśnie śmieją się z jej reakcji, kiedy trzy lata temu Donald przedstawiał ją Władimirowi Putinowi.

Zobacz wideo Melania Trump żegna się z rolą pierwszej damy, mówiąc o "wielkiej, zjednoczonej, amerykańskiej rodzinie"

Donald Trump przedstawia żonę Putinowi. Uścisk dłoni, lekki uśmiech, a za chwilę... Typowa Melania. "No kocham ją" [WIDEO]

Donald Trump, Melania TrumpDonald Trump walczy o reelekcję. Tych wpadek jednak nie zapomnimy jego rodzinie

Melania Trump miała okazję poznać najważniejszych przywódców państw europejskich oraz azjatyckich. Kiedy spotkała Władimira Putina, a stało się to w 2018 w Helsinkach, miała na sobie żółtą sukienkę w formie płaszcza. Szeroko uśmiechała się, kiedy prezydent Rosji ściskał jej dłoń. Chwilę później modelka odsunęła się i z grobową miną, którą przyodziała w mgnieniu oka, pozowała do wspólnego zdjęcia (wideo dostępne na profilu @Patriziaishere na TikToku).

Hahaha, no kocham ją. Jest cudowna!
Uwielbiam ją, przynajmniej nie ukrywa swojej ekspresji.

Wielu użytkowników TikToka pokusiło się nawet o stwierdzenie, że Melania miała okazję poznać już Putina. Kiedy? Nie wiadomo, ale ich teoria opiera się na fakcie, że modelka urodziła się w Słowenii.

 

Myślicie, że Melania Trump stęskniła się już za rolą pierwszej damy? Donald Trump nie daje za wygraną i znów ma zamiar kandydować w wyborach prezydenckich. Najprawdopodobniej zmierzy się z Kamalą Harris, ale do jesieni 2024 roku może się jeszcze wiele zmienić.

Więcej o: