Alicja Bachleda-Curuś trzymała związek w tajemnicy. Aż tu nagle doniesienia o ślubie

Serce Alicji Bachledy-Curuś należy do tajemniczego Amerykanina. W ubiegłym roku mężczyzna poprosił ją o rękę i wiele wskazuje na to, że para może wkróce stanąć na ślubnym kobiercu.

Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą wiele medialnych związków. Aktorka spotykała się m.in. z Marcinem Gortatem i bożyszczem Hollywood, Colinem Farrellem, z którym ma syna. Nauczona doświadczeniem obecny związek trzyma z dala od światła jupiterów. O możliwym ślubie wygadała się jej znajoma.

Zobacz wideo Przetakiewicz zachwycona niespodzianką od ukochanego. Tak świętowali pierwszą rocznicę ślubu

Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? "Wróciło marzenie o białej sukni"

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o drugiej ciąży Alicji Bachledy-Curuś, ale okazały się nieprawdziwe. Ostatnio coraz częściej mówi się natomiast o tym, iż aktorka marzy, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Kiedy rok temu przyleciała do Polski, by zagrać w kontynuacji komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", wróciło marzenie o białej sukni i małżeńskiej przysiędze - powiedziała w rozmowie z "Rewią" przyjaciółka gwiazdy.

Kobieta opowiedziała też, jaka relacja łączy Alicję Bachledę-Curuś i jej ukochanego.

To człowiek, który potrafi ją zrozumieć, jak mało kto. Łączy ich wyjątkowa więź - zdradziła.

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś stara się nie malować. Teraz zrobiła wyjątek i zaskoczyła fanów. Zielone rzęsy bardzo jej pasują

Alicja Bachleda Curuś i jej partner są razem od dawna, ale oficjalnie zaręczyli się w noc sylwestrową w 2020 roku. W Nowy Rok aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie z pierścionkiem z diamentem. Na drugim planie widać było mężczyznę z dwójką dzieci. Jakiś czas później potwierdziła, że w jej życiu zaszyły poważne zmiany.

Zawsze wierzyłam, że najważniejsze są wewnętrzne szczęście i spokój. I to właśnie odnalazłam - wyznała w jednym z wywiadów.

Myślicie, że Alicja Bachleda-Curuś w końcu trafiła na miłość swojego życia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.