Alicja Bachleda-Curuś odpakowała tajemniczy prezent od znanego artysty. "Luna, czy ty to widzisz?"

Alicja Bachleda-Curuś zrelacjonowała na Instagramie wydarzenie, które wzbudziło w niej wiele radości. Aktorka otrzymała bowiem upominek od światowej sławy artysty. Całość uroczo skomentowała Patrycja Kazadi.

Alicja Bachleda-Curuś lubi zaskakiwać swoich fanów i często dzieli się z nimi emocjonującymi momentami ze swojego życia. Ostatnio kibicowała Hubertowi Hurkaczowi podczas meczu z Rogerem Federerem, a tym razem zdecydowała się na oczach obserwatorów rozpakować prezent, który otrzymała od znanego artysty. 

Zobacz wideo Żeby naprawić świat, trzeba zacząć od... Sylwia Lipka wyjaśnia

Alicja Bachleda-Curuś odpakowała na oczach internautów tajemniczy prezent od znanego artysty

Przejęta całym przedsięwzięciem aktorka zaprezentowała na InstaStories proces rozpakowywania upominku. Obraz owinięty był miękką folią, którą Alicja Bachleda-Curuś stanowczym ruchem rozerwała na pół. Samo wydarzenie było na tyle emocjonujące, że zwróciła się nawet do swojego pupila. 

Jest taki piękny! Luna, czy ty to widzisz? A no tak, ona się tym nie przejmuje - stwierdziła. 

Post skomentowała sama Patrycja Kazadi, cytując słowa wypowiedziane przez Curuś oraz dodając "kocham". Cała sytuacja, ewidentnie ją rozbawiła.

 

Kim jest artysta, od którego Alicja Bachleda-Curuś otrzymała obraz?

Felipe Pantone to argentyńsko-hiszpański artysta. Jego dorobek opiera się na sztuce kinetycznej, instalacjach, graffiti i designie charakteryzującym się "wykorzystaniem odważnych kolorów, geometrycznych wzorów i elementów".

Jego dzieła prezentowane są na całym świecie na międzynarodowych wystawach. Artysta podjął się także współpracy z firmą Reebok wraz z którą stworzył kampanię "Always a Classic". Jako że sam Felipe znany jest na całym świecie, nic więc dziwnego, że dla Alicji Bachledy-Curuś odpakowywanie prezentu było tak emocjonującym wydarzeniem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.