Kasia Tusk pokazała sypialnię. Wszystko tak idealne, że przypomina hotelowy pokój. I to taki czterogwiazdkowy

Przestronne, urządzone ze smakiem pomieszczenia i elegancka biel - tak w skrócie można opisać mieszkanie Kasi Tusk w Sopocie. Trzeba przyznać, że minimalistyczne, ale przytulne wnętrza, robią wrażenie. Sypialnia jest piękna.

Biel to kolor już na zawsze kojarzący się z Kasią Tusk. Blogerka i córka Donalda Tuska każde zdjęcie, które umieści na swoim profilu na Instagramie, starannie dobiera do stworzonego contentu. To subtelne i jasne ujęcia pokazujące wnętrza jej mieszkania, stylizacje i dodatki. 

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Mieszkanie Kasi TuskKasia Tusk pokazała nowe zdjęcia mieszkania. Uwagę przyciąga zlew

Kasia Tusk pokazała sypialnie

Pomieszczeniem, które chętnie pokazuje Kasia Tusk, jest sypialnia w jej sopockim mieszkaniu. Zazwyczaj jednak nie widzimy całego wnętrza, a jedynie fragment, który znalazł się na zdjęciu. Tym razem udostępniła jednak fotografie ze znaczną jej częścią - ogromnym łóżkiem i oknem. Tutaj również dominuje biel, pojawia się też jasne drewno. Za sprawą dodatków, np. poduszek w różnych kolorach, nie jest jednak przytłaczająco ani sterylnie. Blogerka zadbała także o klimatyczne oświetlenie, które pomaga jej w tworzeniu zdjęć na bloga. 

InstaStories Kasi TuskInstaStories Kasi Tusk instagram

Spójrzcie na okno - piękny widok na zielony jeszcze ogród od razu zwraca uwagę. Całość jest tak uporządkowana, że przypomina wnętrze czterogwiazdkowego hotelu. Gdyby nie osobiste elementy w postaci książek, poduszek czy zdjęcia na parapecie, może by tak pomyśleć. Tym razem na fotografii znalazła się jeszcze jej starsza córka, którą ostatnio coraz częściej pokazuje na Instagramie. 

Kasia Tusk pokazała nagranie z córkami. Fanka: Kwitniesz będąc mamąKasia Tusk pokazała rozczulające zdjęcie starszej córki. Zbudowały razem bazę.

Cóż się dziwić - w końcu Tusk to estetka, o czym możemy przekonać się, patrząc na wszystkie jej zdjęcia na Instagramie i blogu. Stylowo się urządziła? 

Zobacz też: Najgorsi tancerze w "Tańcu z Gwiazdami". Nie tylko Justyna Żyła. Kret już nigdy nie zatańczy, a Tusk źle wspomina udział w show

Więcej o: