Była narzeczona Rafała Mroczka zaręczyła się. Pochwaliła się pierścionkiem. Urocze!

Joanna Skrzyszewska, była narzeczona Rafała Mroczka, z którym wychowuje córkę, jest ponownie zaręczona. Nowiną pochwaliła się na Instagramie, dumnie pozując z pierścionkiem na palcu.

Joanna Skrzyszewska zaręczyła się ze swoim obecnym partnerem. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Dodała romantyczne zdjęcia, na których widać zarówno jej pierścionek, jak i narzeczonego, z którym udała się na kolację.

Zobacz wideo Rafał Mroczek pokazał, jak świętował 4 urodziny córki

Była narzeczona Rafała Mroczka zaręczyła się. Pokazała pierścionek i szczęśliwego wybranka

Joanna Skrzyszewska zamieściła na Instagramie dwa kadry, na których pozuje z pierścionkiem na palcu. Był bukiet białych róż, a także kolacja z narzeczonym.

Powiedziałam "tak" - napisała pod zdjęciami.

Dodała także hasztagi, w których informuje, kiedy doszło do zaręczyn. Jej wybranek oświadczył się 27 sierpnia, jednak dopiero teraz postanowiła to ujawnić. O tym, że ma nowego partnera poinformowała na początku tego roku. Jej ukochany jest prawnikiem. Prywatnie pasjonuje się fotografią. Wśród portretów dużą część stanowią kadry jego ukochanej.

 

Joanna Skrzyszewska przez kilka lat była związana z Rafałem Mroczkiem. Para była zaręczona od 2016 roku. Aktor i jego była partnerka wychowują razem córkę - pięcioletnią Zosię. Przez dłuższy czas uchodzili za świetnie dobraną parę. Poznali się w 2007 roku podczas wyborów Miss Polski Nastolatek. Wówczas 15-letnia Joanna Skrzyszewska wygrała koronę miss, a Rafał Mroczek był w składzie jury. Spotkali się jednak ponownie kilka lat później i zaiskrzyło. O parze zrobiło się głośno dopiero, kiedy aktor oświadczył się w 2016 roku i wtedy też na jaw wyszła ciąża byłej miss. Ich późniejsze rozstanie było dla wielu osób szokiem, a aktor wydał w związku z tym jedynie krótkie oświadczenie.

Pomimo wielu prób profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką - napisał wówczas Rafał Mroczek.

Para najwyraźniej doszła do porozumienia w sprawie opieki na dzieckiem, ponieważ na instagramowym profilu aktora nie brakuje ujęć z córką. Zobacz też: Rafał Mroczek wybrał się z córką na spacer. Pochwalił się wspólnymi zdjęciami z Zosią w sieci. Widać podobieństwo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.