Rafał Mroczek wybrał się z córką na spacer. Pochwalił się wspólnymi zdjęciami z Zosią w sieci. Widać podobieństwo!

Rafał Mroczek zabrał córkę na hulajnogę. Na Instagramie pochwalił się wspólnymi zdjęciami. Pięcioletnia Zosia zapozowała, obejmując tatę.

Rafał Mroczek korzysta z wiosennej pogody. Gwiazdor serialu "M jak miłość" zabrał córkę na spacer, a wspólnymi zdjęciami z Zosią pochwalił się na Instagramie. Aktor nie pokazuje córki w sieci zbyt często. Tym razem skłonił się jednak do opublikowania fotki, na której widać kawałek twarzy dziewczynki. Zauważyliśmy podobieństwo do sławnego taty!

Rafał MroczekRafał Mroczek wyprawił córce huczną imprezę urodzinową

Rafał Mroczek pokazał córkę. Zosia ma włosy po tacie

Pięcioletnia Zosia jest owocem miłości Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszewskiej. Dziewczynka przyszła na świat po kilku miesiącach od zaręczyn pary. Aktor i jego partnerka rozstali się jednak w 2020 roku po trzynastu latach związku. Byłe narzeczeństwo początkowo miało problemy z podzieleniem się opieką nad córką. Jak widać, para się dogadała, bo Rafał Mroczek towarzyszy córce w ważnych wydarzeniach w jej życiu. Pod koniec ubiegłego roku gwiazdor serialu "M jak miłość" zorganizował Zosi czwarte urodziny, po czym stwierdził, że łatwiej byłoby zorganizować imprezę dla osiemnastolatków. Teraz Rafał Mroczek postanowił skorzystać z wiosennej pogody i zabrał Zosię na hulajnogę. Aktor podzielił się wspólnymi radosnymi kadrami na Instagramie. Dziewczynka na zdjęciach obejmuje tatę, chowając za nim twarz. Widać za to trochę blond włosów wyłaniających się spod czapki. Zosia ma coś po tacie!

Nasz ulubiony kolor ostatnio... -  napisał pod zdjęciem.

Dodał hashtagi, sugerujące, że spacer i hulajnoga to ich przepis na spędzenie wspólnie wolnego weekendu.

 

Aneta Piotrowska, MrozuAneta Piotrowska wygrała z Mroczkiem "Taniec z Gwiazdami". Dziś jest brunetką

Widać, że sławny tata i córka bawią się razem naprawdę dobrze!

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

'M jak miłość'"M jak miłość". Postrzelony Janek straci czucie w nogach. Zduński zostanie pobity