Cyndi Lauper bryluje na MTV VMA i zachwyca formą. Czas się dla niej zatrzymał. Pozowała z synem. Ale się zmienił

Cyndi Lauper oraz Declyn Wallace Thornton Lauper pojawili się 12 września na gali MTV VMA. Na ściance mogli liczyć na sporo uwagi ze strony fotoreporterów.

Cyndi Lauper zyskała popularność na początku lat 80., kiedy wydała debiutancki album "She's So Unusual". Punkowa artystka od zawsze eksperymentowała z wizerunkiem i najwyraźniej nie zamierza przestawać. Wystarczy spojrzeć, jak prezentowała się podczas tegorocznej gali MTV VMA. Stylizacja nudna, ale na głowie i na twarzy dzieje się bardzo dużo.

Zobacz wideo Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

Cyndi Lauper bryluje na MTV VMA i zachwyca formą. Czas się dla niej zatrzymał. Pozowała z synem. Ale się zmienił!

Cyndi Lauper pojawiła się na nowojorskiej imprezie w sukience z tiulowym dołem oraz czarnej ramonesce. Jak już daliśmy do zrozumienia, stylizacja w żaden sposób nie rzucała się w oczy - zupełnie inaczej niż na przykład fryzura. Amerykańska artystka postawiła na mocny makijaż w kolorach pudrowego różu, delikatnego fioletu, z kolei włosy zafarbowała na mysią lawendę z fioletowymi pasemkami.

Declyn Thornton Lauper i Cyndi LauperDeclyn Thornton Lauper i Cyndi Lauper Agencja Wyborcza.pl

Cyndi towarzyszył niespełna 24-letni syn, Declyn, który również przeszedł wizerunkową metamorfozę. W ostatnim czasie zdecydował się ścięcie włosów. Stylizacja? Wolimy przemilczeć.

Cyndi Lauper - co u niej słychać?

Cyndi Lauper nie jest już aktywna medialnie tak jak kiedyś, jednakże chętnie wspiera wszystkie akcje działające na rzecz tęczowych środowisk. Zapomnieć się o niej nie da, ponieważ dwa jej największe hity stale grywane są przez stacje radiowe na całym świecie - mowa o "True colors" oraz "Girls just wanna have fun". Kilka lat temu z kolei w rozmowie z magazynem "People" otworzyła się na temat życia prywatnego i wyznała, że zmagała się z łuszczycą.

Najpierw myślałam, że to od rozjaśniania włosów. Dermatolog dał mi wtedy specjalny szampon. Ale dwa lata później choroba wróciła. Drugie uderzenie było przerażające - mówiła, dołączając do Narodowej Fundacji Łuszczycy.

Artystka opowiedziała o swoim problemie w 2015 roku, a zmaga się z nim od jedenastu lat.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA