Barbara Kurdej-Szatan komentuje wpis Wojewódzkiego. "Jest wyszczekany". Przykro jej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Media obiegła wiadomość, że Kuba Wojewódzki znika z anteny TVN. Dziennikarz pożegnał się z fanami na swoim instagramowym koncie. Barbara Kurdej-Szatan powiedziała nam, co o tym myśli.

Barbara Kurdej-Szatan gra w jednym spektaklu z Kubą Wojewódzkim. Kiedy została zapytana przez naszego reportera, co sądzi o zakończeniu popularnego programu prezentera, była bardzo zaskoczona.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan o Kubie Wojewódzkim

Barbara Kurdej-Szatan uważa Kubę Wojewódzkiego za prawdziwą osobowość show-biznesu. Jej zdaniem to fantastyczny człowiek i bardzo jej będzie brakowało żartów, które gościły w jego TVN-owym cyklu. Sama zresztą dobrze wspomina momenty, kiedy miała okazję zasiąść na kanapie jego programu.

Jest wyszczekany, jest szczery, jest bardzo charakterystyczny. Ja uwielbiam jego rozmowy. Uwielbiam jego żart. Jeżeli to prawda, to będzie mi bardzo przykro. Lubię oglądać jego program. Sama też dobrze wspominam udział w jego programie.

Barbara Kurdej-Szatan była zresztą bardzo zaskoczona. Twierdzi, że informacja podana w mediach, to może być podstęp Kuby. 

Nie no może to jakaś ściema? - powiedziała zaskoczona aktorka.

Aktorka tłumaczy to tym, że biorą razem udział w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam" w Teatrze 6. piętro.  Właśnie wczoraj spotkali się na scenie. Kuba Wojewódzki nie zdradzał nic, że miałby kończyć karierę w tv i zająć się streemingiem.

Widziałam go wczoraj, bo graliśmy spektakl w teatrze i nic nie powiedział. To muszę się dopytać, bo widzimy się za jakiś czas.

A jaka jest prawda? Pewnie przekonamy się już wkrótce.

Przypomnijmy, że program Kuby Wojewódzkiego od lat można było oglądać na antenie TVN-u we wtorkowe wieczory. Teraz prezenter napisał w sieci podziękowania za wspólne 20 lat i poinformował o końcu show. Czy to żart?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.