Trwa festiwal w Opolu i wtedy cała na czarno wychodzi Justyna Steczkowska. Trochę Kleopatra, trochę Ewa Demarczyk

Podczas pierwszego dnia opolskiego festiwalu na scenie pojawiła się Justyna Steczkowska. Gwiazda postawiła na klasyczną kreację z twistem. Uwagę zwraca jednak fryzura.

Rozpoczął się 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na pierwszy dzień wydarzenia zaplanowano m.in. koncert "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!". Podczas niego artyści zaśpiewali dobrze znane wielu słuchaczom piosenki. Na scenie wystąpiła m.in. Justyna Steczkowska

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję? Analizujemy sympatie widzów na podstawie przykładów z zeszłych lat

Justyna Steczkowska na festiwalu w Opolu

Zanim Justyna Steczkowska wyszła na scenę, pozowała na ściance zgromadzonym na wydarzeniu fotoreporterom. Gwiazda postawiła na bardzo klasyczną, dopasowaną czarną sukienkę, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Kreacja miała również bardzo długie rękawy z rozcięciem. Nie mogliśmy jednak nie zwrócić uwagi na jej fryzurę. Może ona jednocześnie przywoływać skojarzenia z Kleopatrą oraz z Ewą Demarczyk. Zresztą cała stylizacja zdaje się nawiązywać do zmarłej rok temu gwiazdy. Wszak była ona zwana "Czarnym Aniołem" polskiej piosenki. 

Justyna Steczkowska w OpoluJustyna Steczkowska w Opolu Lukasz Kalinowski/East News

Anna WyszkoniWyszkoni była oceniana za zmianę wizerunku. Artystka zamyka usta krytykom

Skąd wspomnienie o Demarczyk? Justyna Steczkowska na opolskiej scenie wystąpiła właśnie z jednym z utworów nieżyjącej artystki. Widzowie zgromadzeni na miejscu i przed ekranami mogli usłyszeć jej interpretację "Grande Valse Brillante". Na pewno nie zabrakło emocji, jednak ostateczną ocenę zostawiamy wam. Wszak to wymagająca piosenka, a już teraz widzowie są podzieleni po tym występie.

Justyna Steczkowska w OpoluJustyna Steczkowska w Opolu fot. Mieszko Piętka, Piotr Podlewski/AKPA

Poza Justyną Steczkowską pierwszego dnia festiwalu zaprezentowali się również Grzegorz Hyży, Kamil Bednarek, Cleo czy Izabela Trojanowska. Oprócz koncertu "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" na ten dzień zaplanowano również "Debiuty". W konkursowej stawce są tacy artyści, jak np. Janek Traczyk, Sabina Szewczyk oraz Ania Byrcyn. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk nie pójdzie na studia aktorskie. Podała powód

Więcej o: