Oliwia Bieniuk marzyła o studiach aktorskich, może jednak o nich zapomnieć. Podała powód

Oliwia Bieniuk wytłumaczyła, dlaczego nie może pójść na studia aktorskie. Okazuje się, że wszystkiemu winna jest matura nastolatki.

Oliwia Bieniuk śmiało wkroczyła do polskiego show-biznesu. Brała udział w różnych sesjach zdjęciowych, a aktualnie można ją oglądać w show "Taniec z Gwiazdami". Okazuje się, że w jej planach pojawiły się marzenia o wykształceniu aktorskim. Na razie jednak nie może się ono spełnić.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Oliwia Bieniuk nie pójdzie na studia aktorskie

To z pewnością ważny rok dla Oliwii Bieniuk i to nie tylko ze względu na udział w tanecznym programie Polsatu. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej w tym roku podeszła do matury. Choć udało się jej zdać egzaminy, niestety nie będzie miała szansy na to, by pójść na studia aktorskie, o których myślała. Dlaczego? Wytłumaczyła to dokładnie w rozmowie z Pomponikiem. Okazało się, że nie spełnia jednego z kluczowych wymagań.

Chciałam pójść na aktorskie, ale na aktorskie trzeba mieć rozszerzony angielski, polski i historię. Jej nie rozszerzałam, bo bym nie dała rady - wytłumaczyła reporterowi serwisu.

Maryla Rodowicz, Michał Szpak, CleoRodowicz rehabilitantką, Szpak psychologiem - kim mogły zostać nasze gwiazdy?

Mimo podpytywania przez dziennikarza nie chciała zdradzić dokładnych wyników egzaminu dojrzałości.

Szczegółowo nie będę mówić. Wszystko zdałam. (...) Mniej niż 60 proc., ale połowa - powiedziała jedynie.

Przy okazji Pomponikowi udało się dowiedzieć, że Oliwia Bieniuk już coraz lepiej czuje się podczas udzielania wywiadów. Wcześniej stresowała się nimi o wiele bardziej.

Wcześniej bardzo się stresowałam. Teraz też się stresuję, dlatego tak szybko gadam, ale już o wiele swobodniej - zdradziła reporterowi.

Dodała też, że czasami zdarza się jej oglądać niektóre ze swoich rozmów z mediami.

Anna WyszkoniWyszkoni była oceniana za zmianę wizerunku. Artystka zamyka usta krytykom

Tymczasem już w najbliższy poniedziałek Oliwia Bieniuk pojawi się w drugim już odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jesteście ciekawi, jak pójdzie jej tym razem?

Więcej o: