Nergal obraził i zwyzywał kierowcę Ubera. Nawiązał do jego narodowości. "Pie***lony idiota"

Nergal opublikował na InstaStories relację z ostrej wymiany zdań z kierowcą Ubera. Piosenkarz nie szczędził ostrych słów mężczyźnie. O co poszło?

Nergal należy do grona artystów, którzy mają na swoim koncie różne kontrowersyjne sytuacje. Podczas jednego z koncertów podarł Biblię. Innym razem opublikował zdjęcie, na którym depcze butem obraz Matki Boskiej. Najnowsze zarejestrowane w mediach społecznościowych zdarzenie, wprawdzie nie jest związane z wątkiem religijnym, jednak i tak budzi kontrowersje. Chodzi o zachowanie muzyka i słowa, jakimi określił inną osobę.

Zobacz wideo Nergal obraził kierowcę Ubera

Nergal pokłócił się z kierowcą Ubera. Padły mocne słowa

Na InstaStories Nergala pojawiło się kilka wideo z wymianą zdań między nim a kierowcą Ubera. Mężczyźnie nie spodobało się to, że niedaleko jego twarzy muzyk trzyma nogę założoną na drugą nogę. Zatrzymał się i odmówił dalszej jazdy.

Jak pan się zachowuje? - dopytywał założyciel grupy Behemoth.

Artysta próbował też dowiedzieć się, jak prowadzący ma na imię. Ostatecznie niezadowolony musiał opuścić samochód. Dał upust swoim emocjom, zwracając uwagę na narodowość kierującego, u którego słychać było wschodni akcent.

Słuchajcie, tak Uber z Ukrainy działa w Polsce. To jest reklama dla Ukrainy niestety i dla tej coraz gorszej aplikacji - mówił w nagraniu.

Zdecydował się również upublicznić wizerunek mężczyzny oraz numery rejestracyjne samochodu. Uwagę zwracają również napisy zamieszczone na relacjach. Pojawiły się tam mocne słowa na temat kierowcy.

Co za pie***lony idiota. Co za pie***lony kretyn - czytamy na InstaStories.

Nergal wdał się w sprzeczkę z kierowcąNergal wdał się w sprzeczkę z kierowcą instagram.com @nergal69

Ostatecznie Nergal przesiadał się do innego auta. Ten fragment podróży również zdecydował się zrelacjonować. Siedział tam w podobnej pozycji z założoną wyżej nogą i cieszył się, że tym razem nie przeszkadza to już prowadzącemu.

Zdecydowanie nie pochwalamy tego, co zrobił Nergal. Jego zachowanie nie tylko było rasistowskie, lecz bardzo obraźliwe. Poza tym także naruszyło prywatność kierowcy, z którym się pokłócił.

Więcej o: